Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Sezgi gitti konu öldü.. Herkes beklemeye geçti :D

Bayilerden haber yok, benim kaydım var fakat geri dönüş yapmadılar. Zaten hemen götürmek de mantıklı değil kobay olmasın araç.
Gerçi çok ufak bir göçük var bende, yaptırmasam da sorun değil, görünmüyor.
Tavan döşemesinin komple söküleceği yazıyor feyste. Eğer öyle ise ilerleyen zamanlarda trimlerle kanka olacağımızın resmidir :)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Sezgi gitti konu öldü.. Herkes beklemeye geçti :D

Bayilerden haber yok, benim kaydım var fakat geri dönüş yapmadılar. Zaten hemen götürmek de mantıklı değil kobay olmasın araç.
Gerçi çok ufak bir göçük var bende, yaptırmasam da sorun değil, görünmüyor.
Tavan döşemesinin komple söküleceği yazıyor feyste. Eğer öyle ise ilerleyen zamanlarda trimlerle kanka olacağımızın resmidir :)
Özlediysen iletisim bilgilerini vereyim :)

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
[MENTION=312]ONUR[/MENTION] RS : Yani Honda TR üretimde 2. vardiyaya geçti satış hedeflerini yakalamislar yoksa ikinci vardiyaya geçmezlerdi. Sezgi nereye gitti küstü mü ?

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
[MENTION=312]ONUR[/MENTION] RS : Yani Honda TR üretimde 2. vardiyaya geçti satış hedeflerini yakalamislar yoksa ikinci vardiyaya geçmezlerdi. Sezgi nereye gitti küstü mü ?

Gerçekleri söylesem mi bilemedim..
Metin ol kardeşim :D
1 ay uzaklaştırıldı.. O uzaklaşınca forumdan herkes uzaklaştı zaten bir sakinlik var farkındaysan :D
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] adam senden popüler çıktı hocam ne diyosun bu konuda :)

Bu arada 2. vardiyayı bırakın 3'e geçecek adamlar.. Yılbaşına kadar bizim bütün sülalede FC5 olacak sanırım, herkes alıyor.. Bu fiyata alınabilecek rakipsiz bir araç konumunda şuan.

rmys

0
Benim de servis kaydım var fakat arayan soran yok ki dönüş yapsalar bile ben yaptırmayı düşünmüyorum. Ne kadar doğru bilmiyorum ama o uygulamanın yapıldığı birkaç araç olduğunu ancak çözüm olmadığını duydum

dread

0
Uygulamanın yapıldığı araç Honda Türkiyenin yaptigimi, yapıldıktan sonra kaç km yapılıp aynı yerlerde sorun yaşanmaya devam edildiğinde ne gibi girişim olmuş

Discovery cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Gerçekleri söylesem mi bilemedim..
Metin ol kardeşim :D
1 ay uzaklaştırıldı.. O uzaklaşınca forumdan herkes uzaklaştı zaten bir sakinlik var farkındaysan :D
@NoFeaR adam senden popüler çıktı hocam ne diyosun bu konuda :)

Bu arada 2. vardiyayı bırakın 3'e geçecek adamlar.. Yılbaşına kadar bizim bütün sülalede FC5 olacak sanırım, herkes alıyor.. Bu fiyata alınabilecek rakipsiz bir araç konumunda şuan.

En sonunda sezgi yi foruma geri alıp özür dileyeceğim :D

Geri