Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

Aracınız
Civic FB7 2013
Yalnız diğer markalar indirime başlamış az önce Peco kdvnin yarisi bizden diye reklamı vardı illa araç satacaklar sahi Honda' da kampanya bile yok hemde göçüğe rağmen tuhaf. Uzaklastirma sadece DHF da var sanıyordum burada da mı var ?

Yalnız diğer markalar indirime başlamış az önce Peco kdvnin yarisi bizden diye reklamı vardı illa araç satacaklar sahi Honda' da kampanya bile yok hemde göçüğe rağmen tuhaf. Uzaklastirma sadece DHF da var sanıyordum burada da mı var ?
Kampanya yaptı honda sifir faiz vs...reklamlari var 2 haftadir
En sonunda sezgi yi foruma geri alıp özür dileyeceğim :D

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Az once mutluhani aradim. Bakim icin 800 tl gocuk tamiri icin 100 tl istediler. Stop lambasini sokup oradaki bir delikten kopuk sikacaklarmis. Tavan falan sokulmeyecekmis.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Az once mutluhani aradim. Bakim icin 800 tl gocuk tamiri icin 100 tl istediler. Stop lambasini sokup oradaki bir delikten kopuk sikacaklarmis. Tavan falan sokulmeyecekmis.
Onlar zaten sizi arayıp çağıracaklar. Para istiyorlarsa bunu tekrar teyit edin ve size yazılı teklif yollamalarını email olarak isteyin. Sonra bu maili de honda Türkiye ye iletin. Sonra oturup izleyin.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Paranin zaten honda tarafindan talep edildigini soylediler. Sizin soylediginiz ne isimize yarar? Mahkemelik durumunda mi mesela ?

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Kendi problemlerini para alarak çözemez. Bence müşteri hizmetlerine sorun. Onda bir iş var

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Kampanya yaptı honda sifir faiz vs...reklamlari var 2 haftadir.

Yok onu bende biliyorum da radyoda yeni yıla girmeden önce 15 bin tl ye varan indirim anansonu duyduktan sonra sıfır faiz falan pek cazip degil bence hele hele bu göçük probleminden sonra hala bir kuruş indirim olmaması saçma geliyor bana. Bu firmanın üretim ve satis müdürleri kim ise kapının önüne konulmalıydı gidisati pek iyi değil bence.

Geri