Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

sezgi

0
Merhabalar,

Son mesajim.

Beni uzaklastiran kisiler, guvendikleri arabalarina binmeye, honda calisanlari iseler de millete guvendikleri arabalarini 'kakalamaya' devam edebilirler.

Durmadan arabayi kotuluyormusum da o yuzden uzaklastirmislar. Bu halk, basina ne geliyorsa hakkediyor. İnş. Arabalariniz saglamdir da kaza aninda bu kadar savundugunuz arabada sag salim yasarsiniz. Colugunuzun cocugunuzun da basina bisey gelmez.

Benim 1 yildir icinde oldugum olaylari siz daha heni konusuyorsunuz. Yok gidelim bayiye yok bilmem ne.

Ben kendi derdimi cozmek icin ugrasiyorum suanda. Geri kalan kisiler umurumda degil.

Ben hukuki cozum icerisinde ilerliyorum. Hukuki yolla belirttigim problemlerim;

Aracin arka bagaj kapagi yol yaptikca yamuluyor. Bir taraftan artik parmagim girmeye basladi. Bu parmak giren taraf bazen sol bazen sag.

Kapilarimda ayarsizlik var. Sol on kapim bir kredi karti kalinligindan biraz fazla onde duruyor. Gecen is yerindeki biri kapin acik kalmis galiba diye uyardi.

Her iki c stunumda gocuk var.

Camurlugumda ufak gocukler mevcut.

Kaput sallanmasi her ayar yaptirdiktan bir sure sonra tekrar basliyor.

Kaputumda gocukler basladi.

Aracin konsolunda 80 model arabalardaki gibi trim sesi var.

Kol dayamanin ordan plastik surtunme (trim sesleri) gelmeye basladi.

Aracimda yer yer sarsilma oluyor.

Direksiyon simidinin alt tarafinda esit araliklarla kesikler var. Yuzuk kullanmiyorum. Esit aralikli kesikler oldugundan gerilmeye ya da malzeme kalitesine bagli olustugunu dusunuyorum.

Aracin kaporta birlesim yerleri ufaktan bosluklanmaya basladi.

Bagaj kapaginin mentesesinin oldugu yerde kaynak var. Bu kaynak atti, uzerindeki maskeyi yardi. Ordan pas yapmaya basladi.

Benim peoblemim c stunu degil. Arabanin geneli. C stunu problemi olan, honda sevicileri gitsin 100tl versin ve köpük sıktırsın.

Ornek mahkeme bekleyenlere de iyi haber. Honda, mahkemenin bitmesini beklemeden acanlarla anlasir. Avucunuzu yalarsiniz. He diyelim anlasmadi, bu tip seyler bireyseldir. Benim arabamda problemli olan c stunu, fabrikasyon hata olsa bile, sizde de ayni sebeple oldugunu ispatlamaz. Yani emsal karari unutun. He diyelim ben sonuna kadar gittim, zaten sizle paylasmam. Herkes kendi ektigini bicsin artik.

Hepinize iyi gunler.

Bonus: baska bir mahkemenin bilirkisi raporunun sonuc kismi
523ec84ea7a47547a78419d43cbf1b53.jpg
8b713f14c6953dad164784c7b808463c.jpg
eb230e19bd4d8e8301999c8283ec27fb.jpg
13c60c8ad84a28afe910b37a10dcdda1.jpg
8113734655a0a35d6205b05327ec6e17.jpg

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=5334]sezgi[/MENTION] gelmiş ama pek hoş gelmemiş. Neyse sezgi lafı çok uzatmayacağım. Burada hiçbir yönetici marka fanatizmi yapmıyor. Bir problem var, açık şekilde ortada. Bu konuda şahsım adına destek de veriyorum. Ancak senin uzaklaştırma alman agresif ve saldırgan tavrın. Baba çocuğuna emir vermezken sen yine zamir ve kipler kullanarak millete onu yapın diyorsun. Bu hoş karşılanmaz benim tarafımdan. İster kalıcı ol ister gidici kimse varlığı tartışılmaz. Ancak kalıcı olacak isen olayı biliyorsun. Yok tersi ise gerekeni bu sefer ben yaparım ve süresiz olur. Haklı mücadelende başarılar.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

[MENTION=5334]sezgi[/MENTION] göçük bende de vardı dolu hasarını yaptırırken düzeltttirdim geçen gün arkadan vurdular C sütununda tekrardan bir burulma olmadı o gönderdiğin kaza fotoğrafları hiç bir araba markası için ölçü olamaz arkadan vuran aracın hızı, öndeki vurulan aracın hızı konumu bunlar kazada önemlidir ki fotoğraflarda ki civiclerin göçüklerinde bir atma olamamış öyle sallıyorlardı burdan kopmalar olur diye arka kapılarda da bi sıkıntı gözükmüyor bu durumda arabalar kağıttan değil benim kazamda da arabanın arka solundan çarpışmasına rağmen araba yerinden kıpırdamadı benim 3.nesil dir civic e güvenim tam kaza yönünden

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Vaayy.. King is back

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5334]sezgi[/MENTION] Aramıza tekrar hoş geldin, seni ben uzaklaştırmıştım :)
Yazdığın gibi Honda ile alakam felan yok ;)

Kesin bu adama honda diye cakma çin yapimi honda satmislar. Arkadas bizde olmasa araba ayni yerden cikmasa diyecezki ne kotu arabaymis. Anlattiklarin 1 tanesi benim aracta olmazmi ya. 1 tanesi olsa benim aracta hak vericem. adamin arabasinda arizali olmuyan yeri yok anlattigina gore. Ben hondanin yerinde olsam verdigin paranin 2 katini verir alirim arabayi senden.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhabalar,

Benim peoblemim c stunu degil. Arabanin geneli. C stunu problemi olan, honda sevicileri gitsin 100tl versin ve köpük sıktırsın.

Ornek mahkeme bekleyenlere de iyi haber. Honda, mahkemenin bitmesini beklemeden acanlarla anlasir. Avucunuzu yalarsiniz. He diyelim anlasmadi, bu tip seyler bireyseldir. Benim arabamda problemli olan c stunu, fabrikasyon hata olsa bile, sizde de ayni sebeple oldugunu ispatlamaz. Yani emsal karari unutun. He diyelim ben sonuna kadar gittim, zaten sizle paylasmam. Herkes kendi ektigini bicsin artik.

Hepinize iyi gunler.

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu nasıl bir üslup anlamış değilim. Burada herkesin senden bir şeyler beklediğini sana düşündüren ne ki? Aracın sorunlu çıktığı için senin adına üzüldüm,ama kendi aracımdan memnunum. Sanırım senin gibi müşkülpesent tipler yüzünden aracın adı çıktı 9 a inmez artık 8 e. İnşallah gerçekten de son mesajındır.

Geri