Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Bir bakıma haklısınız, öyle olması gerekir fakat Aziz Kancar ve Mesut Abi videolarında yapılan seviyeli konuşmalar ve kamuoyu bilgilendirmesi ile gelinen nokta belli.
Yani insani yaklaşımlara HondaTR hiçbir şekilde cevap vermediği gibi "he he tamam göçtü" tarzında yaklaştılar mevzuya.
Aylar oldu Honda'nın araç incelemeye başladığı ve daha sonra 18 Aralık tarihini öne sürdüğü.. 1 hafta geçti, Sonuç?

Araçtan memnun olma, genel araç kalitesi vb. konulardan tamamen bağımsız olarak, benim kendimce ayıpladığım ve yakıştıramadım şey Honda'nın müşterisine yaklaşımı. Bu yüzden müşteriye de her türlü tepki gösterme hakkı doğdu. 3-5 ay önce dediğinize katılırdım fakat şuan bayi ya da fabrika fark etmez her yerde tepki gösterilmeli.
2 Ocak tarihinde Bursa İnallar'a 2 adet sıfır araç teslim almaya gidiyorum. 210 bin TL verdik bu araçlar için. Bunun yanında 265 bine kırmızı TypeR aldık 1 ay önce. Kendi aracımı 2.el aldığımdan saymıyorum. Yakınlarımın aracı için ben bu bayiye toplamda 475bin TL para kazandırdıysam kusura bakmayın ama bayiye tepki gösterir "seve seve" fabrikaya bu durumu duyurması için baskı yaparım.

Sonuç olarak sizin de dediğiniz gibi gönül alacak iki kelime etseler her sey bitecek. Herkes aracından zaten memnun. Neyin tribindeler hala anlamıyorum.

Bu arada araçların 2.eli bu saatten sonra canlanmaz..Düşmez de fakat yerinde sayar.. Gemi su aldı bir kere.. :)

Son düzenleme:
Ortak düşünce olarak herkes bi nebze empati yapıyor ancak Honda turkiyeye hiç birimiz acımıyoruz).bi yandan satışlarında iyi olduğu soyleniyordu.aralik ayında durum nasil acaba?

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Ortak düşünce olarak herkes bi nebze empati yapıyor ancak Honda turkiyeye hiç birimiz acımıyoruz).bi yandan satışlarında iyi olduğu soyleniyordu.aralik ayında durum nasil acaba?

Ay bitmeden istatistik gelmez gibi. Hem senenin hem de ayın satışlarını açıklarlar.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Ay bitmeden istatistik gelmez gibi. Hem senenin hem de ayın satışlarını açıklarlar.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda tarihinin en fazla satışını yapıp rekor kırar.. Ofiste şampanyalı kutlama yaparlar, Biz de hala bekleriz göçüğümüzü çeksinler diye :D

atakan

0
Arkadaşlar honda açıklama yapmış kaporto sorunu ile ilgili 100 tl karşılığında servisler ücretsiz düzeltme yapıyormuş ben buna karşıyım sen aracı hatalı üret sonra benden bedel iste fiyat önemli değil ama neden milletten istiyorsunuz onu anlamış değilim saçmalık ben yaptırmıycam gerekirse tüketici haklarına dava açıcam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

emr@h

0
Bugun trafikse skoda super b gördüm c sütununda dalgalanmalar vardi daha önce duymuştum ama ilk defa gördüm

Bugun trafikse skoda super b gördüm c sütununda dalgalanmalar vardi daha önce duymuştum ama ilk defa gördüm

En son kasa superb de mi? Honda göçük yorumlarını takip ederken komşuda neler olduğunu atlamişiz böyle bir problem varmı onlarda da?

emr@h

0
a38502716fae60b2f974705f9e5ed304.jpg
resmini de cektim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@emr@h Hocam resmi güzel çekmişsin net belli oluyor :)

Bu arada trafikte seyir halinde mi çektin?

Geri