Honda servis indirimi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

w0lkan

Super Moderator
Yönetici
Bu bilgiler masaya konulduğunda plaka bilgilerinden araçların servis kayıtlarına bakılacaktır. Servis bakımlı araçlar çoğunluk olursa ben indirim yapacaklarını sanmıyorum,araç zaten servise geliyor toplu halde gelse nolur ayrı ayrı gelse nolur diyebilirler. Servisle bağını koparmış araçlar çoğunluk olursa indirim olma ihtimali daha yüksek olabilir.

06 HONDA 2234

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu bilgiler masaya konulduğunda plaka bilgilerinden araçların servis kayıtlarına bakılacaktır. Servis bakımlı araçlar çoğunluk olursa ben indirim yapacaklarını sanmıyorum,araç zaten servise geliyor toplu halde gelse nolur ayrı ayrı gelse nolur diyebilirler. Servisle bağını koparmış araçlar çoğunluk olursa indirim olma ihtimali daha yüksek olabilir.

06 HONDA 2234
Nasil bir indirim olacagina gore degisir. Eger tek bir servis ile anlasilacaksa, bu servis butun araclari kendisine cekmek icin indirim yapabilir.

UK61

Super Moderator
Yönetici
Güzel düşünülmüş garantinin devamı adına servise gitmek zorunda kalıyoruz. Umarım bir sonuç elde edebiliriz.

RS23

Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese Merhaba ve Selam Aleyküm;

Formu doldurdum.

Bu güzel fikir ve aksiyon için teşekkür ederim.

Esenlikler dilerim
Saygılarımla.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
şuan iş yerindeyim, FORMUN oldugu linki açamadım , eve gidince bende dolduracağım

Aracınız
Civic FB7 2012
Yeni bakım yaptırmıştım ama hepimize faydası olsun diye ben de doldurdum gönderdim. Umarım bu değerli çabalar hak ettiği ücreti bulur. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...