Honda servis indirimi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Bu bilgiler masaya konulduğunda plaka bilgilerinden araçların servis kayıtlarına bakılacaktır. Servis bakımlı araçlar çoğunluk olursa ben indirim yapacaklarını sanmıyorum,araç zaten servise geliyor toplu halde gelse nolur ayrı ayrı gelse nolur diyebilirler. Servisle bağını koparmış araçlar çoğunluk olursa indirim olma ihtimali daha yüksek olabilir.

06 HONDA 2234

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu bilgiler masaya konulduğunda plaka bilgilerinden araçların servis kayıtlarına bakılacaktır. Servis bakımlı araçlar çoğunluk olursa ben indirim yapacaklarını sanmıyorum,araç zaten servise geliyor toplu halde gelse nolur ayrı ayrı gelse nolur diyebilirler. Servisle bağını koparmış araçlar çoğunluk olursa indirim olma ihtimali daha yüksek olabilir.

06 HONDA 2234

Nasil bir indirim olacagina gore degisir. Eger tek bir servis ile anlasilacaksa, bu servis butun araclari kendisine cekmek icin indirim yapabilir.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Nasil bir indirim olacagina gore degisir. Eger tek bir servis ile anlasilacaksa, bu servis butun araclari kendisine cekmek icin indirim yapabilir.

İnşallah dişe dokunur bişey yaparlar da hepimiz faydalanırız

06 HONDA 2234

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Güzel düşünülmüş garantinin devamı adına servise gitmek zorunda kalıyoruz. Umarım bir sonuç elde edebiliriz.

S

Silinen üye 20336

Guest
Herkese Merhaba ve Selam Aleyküm;

Formu doldurdum.

Bu güzel fikir ve aksiyon için teşekkür ederim.

Esenlikler dilerim
Saygılarımla.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
şuan iş yerindeyim, FORMUN oldugu linki açamadım , eve gidince bende dolduracağım

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
Yeni bakım yaptırmıştım ama hepimize faydası olsun diye ben de doldurdum gönderdim. Umarım bu değerli çabalar hak ettiği ücreti bulur. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri