Honda servis indirimi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Selamlar,
Ben de destek veriyorum.
Ortaya cikmasinda ve devaminda destek veren butun arkadaslara tesekkurler...

Ali Hoca
Manisa

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Selamlar benim arac daha 5000
De ama yine de doldurdum. Bu yaz 10000 i gorurum nasil olsa. Tesekkurler tekrardan

Ces

Özel Üye
Aracın 0 kilometrede olması, 5000de 10000de 40000de vs olması fark etmez aslında. Normalde periyodik bakım için servise götürmüyor bile olabilirsiniz. Ama bu kampanyadaki amaç ne kadar bir potansiyel olduğunu honda'ya gösterebilmek. Eğer bir şekilde bir şehirde indirim alınabilirse diğer şehirlere de emsal teşkil eder. O yüzden açıkçası bu forumda bulunan ankara'lı tüm honda kullanıcılarının bu formu doldurmasını beklerim ben.

Aracınız
Civic FC5 2016
Konuyu görüp de destek olmayacak kimse yoktur saniyorum. Şayet bir sekilde forumda aktif olan herkes servis fiyatlarindan sikayet etmistir. Operatorlerin bile kisisel verilerimizi satabildigi su donemde aman bana bisi olur diye dusunmeyelim. Mahalle muhtari bile parayi verince kisisel bilgilere ulasabiliyor secim doneminde. Simdi sadece servis fiyatlarindan sikayet etmek yerine bir faaliyete gecilmeye calisiliyor umarım amacina ulasacaktir. Gerekirse fb7 ve fd6 lar icin de kapsami genisletmek lazim. Servisin tepkisine göre Türkiye capinda servis agi olan bosch servisleri vb. İle de gorusulerek herkesin kaliteli hizmete uyguna ulasmasi icin calismalar yurutulebilir veya bu servislerin sunacagi hizmet bedeli ile servise baski yapilabilir.

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Bir form var plaka bilgisi araç bilgisi giriliyor isim soy isim vs. Kayıt oluşturuluyor o kadar değil mi? Başka yapmamız gereken bir şey var mı?

2006 Vtec-2
2013 FB7 Elegance Otomatik

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bir form var plaka bilgisi araç bilgisi giriliyor isim soy isim vs. Kayıt oluşturuluyor o kadar değil mi? Başka yapmamız gereken bir şey var mı?

2006 Vtec-2
2013 FB7 Elegance Otomatik

Hayır yok, kayıt tamamlanmış kontrol ettim.

Güncelleme yapayım şu ana kadar 123 kişi form doldurmuş.

Aracınız
Civic FC5 2019
Kayıt oldum fakat kayıt tamamlandımı bilmiyorum bakarsanız sevinirim tşk ederim

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri