Honda TR kampanya

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Zorunlu olmadıkça servise gitmemeye calisiyorum. Fakat Motor kulağı, şanzıman yağı, buji vs.gibi konularda mecburen servise gitmek zorundayız. Çünkü orjinal parça bulmak çok zor. Hazır kampanya da varken yaptırmak en mantıklısı.

Motor kulağı nı, sanziman yağını bujiyi servisten tedarik etmek gerek.

Bir çok şeyin alternatifi var bunların yok.

Balata çok tartışıldı. Remsa yi önerdim başka konularda yine tavsiye ederim.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Check up niyetiyle gider de servise bırakırsanız değişmedik parça birakmazlar ?

Sanayideki ustama çok güvenirim, gerçekten çok iyi ustadır ama genelde atladıkları nokta olabilir düşüncesiyle servise götürüp şurası da değişmeli diyecekleri şey çıkar mı acaba? Servisi arayıp sorayım en iyisi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Sanayideki ustama çok güvenirim, gerçekten çok iyi ustadır ama genelde atladıkları nokta olabilir düşüncesiyle servise götürüp şurası da değişmeli diyecekleri şey çıkar mı acaba? Servisi arayıp sorayım en iyisi.
Muhtemelen çıkabilir. Servislerin genelde politikası bu yöndedir. Tabi garantiniz yoksa yaptırmak sizin kararınız. Garantisi olmayan bir araca ille de bunu yapmamız lazım diyemezler.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
İnciroğlu servisi aradım, ücretsiz check-up varmış ancak yağ değişimi yaptıran müşteriler veya farklı bakım yaptıranlara mekanik check-up hizmetini ücretsiz veriyoruz dediler, bilginize arkadaşlar.

Turbey

0
Aracınız
Arkadaşlar polen filtresi fb7 için hangi marka önerirsiniz ve hangi siteden güvenli olarak albiliriz

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Geri