Honda Yetkili servis Rezilliği

Öncelikle Selamun Aleyküm Herkese

11.01.2019 Tarihinde Sıfır Araç Aldım Ocağın Sonu Şubatın Başı Gibi Lastiğimi Vida Girmişti Bende Yama Attırmıştım Bundan 2. Ay Önce Bir Kaza Geçirdim Aracı İstanbul'da Bulunan Honda Cem Plaza'ya Çekici İle Bıraktım Yürümediği İçin Araç 15 Gün İçinde Tamir Edilip Tarafıma Teslim Edildi Kaza Esnasında Ön Sol Lastiğim'de Yarılmalar Olduğu İçin Kaskom Bir Adet ( Bridgestone 215.55 ) Brs Lastik Yollamış Ben Lastiği Araca Takılı Biliyorum Geçtiğimiz Hafta İçi İstanbul Bağcılar'da Ön Sol Lastiğim Patladı Ve Aracı Lastikçiye Çektim Ön Sol Lastiğimi Açtığında İçinde Yama Çıktı Yamanın Patladığını Ve Yeni Yama Atacağını Belirtti O Lastik Değişmemiş Ve Benim Attığım Yama Duruyordu Bende Bu Lastiğin 0 Olduğunu Ve Yama Olmayacağını Düşündüm Bayi İle Telefon'da Görüştüm Olmaz Öyle Bişe Denildi Kasko İle Görüştüm Exper Atıyoruz Araca Bakılacak Denildi Bu Gün Ben Aracı Servise Getirdim Durumu Anlattım Müdür Geldi Kendisi Haklıymış Gibi Araçta Kendi Attırdığım Yama Ve Vida Deliğini Gösterdim Sonra Ustayı'da Yanına Alarak Gitti Ardından Kazada Değişmesi Gereken Lastik 2 Ay Önce Bu Gün Değişti Ve Unutmuşuz Özür Dileriz İle Geçiştirdiler Unutma Falan Yok Bildiğimiz Lastik İndire Ganni Olmuş Çalmışlar Anlamasam Lastik Patlamasa Haberim Olmazdı da Benim Yama Yaptığım Yerden Size Yıkama Borcumuz Olsun Dediler

Güvenip Götürdüğümüz Yetkili Servis'ler Bunu Yapıyorsa Vay Halimize Dikkat Edin Servislere Başıma Gelen Başınıza Gelmesin IMG_20190309_152345.jpegIMG_20190501_124015.jpeg

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geçmiş olsun, uzun süredir neresi olursa olsun kendi aldığım parça ve başında durmadığım işçiliğe güvenmiyorum, otomotiv sektörü öyle bir sektör haline dönüşmüş durumdaki her an herşeyle karşılaşılabiliniyor.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Yazık günah ya bildiğin 3 kuruş lastiğin peşine düşüyor herifler.

Aracınız
Ne diyeceğimi bilemedim, öncelikle geçmiş olsun. İstanbul’da ikamet eden araç sahiplerine duyurulur.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçmiş olsun, uzun süredir neresi olursa olsun kendi aldığım parça ve başında durmadığım işçiliğe güvenmiyorum, otomotiv sektörü öyle bir sektör haline dönüşmüş durumdaki her an herşeyle karşılaşılabiliniyor.
Bunu yapan yetkili servis honda nın kendi bayisi

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Yetkili servis falan yalan dolan ben de iyice irrite oluyorum artık böyle olayları duyunca. Para kazandırmamak lazım bunlara. Forumda yetkili servis indirimi ile ilgili bir girişim başlatıldı geçenlerde, hizmet alacak olan biziz, parayı ödeyecek olan biziz, parayı kazanacak olan onlar rezil hizmet alan yine biziz ayrıca aracına ne takılıyor ne yapılıyor bilmiyorsun istismara çok açık. İnsanlar yetkili servise gitmeyi bıraksalar seve seve onlar fiyatı düşürüp kaliteyi yükseltecekler aslında.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
3 tane aracım oldu birisi sıfırdı, hiç birisini servise götürmüyorum bakım için . İşin ucu kendilerine dokunacağı zaman onlar sizi ne yapıp ne edip buluyorlar zaten. Örn: airbag fişeklerinin değişimi , 40 defa mesaj geliyor en yakın zamanda ücretsiz değiştirelim diye.

06 HONDA 2234

Geri