Honda Yetkili servis Rezilliği

Yetkili servis falan yalan dolan ben de iyice irrite oluyorum artık böyle olayları duyunca. Para kazandırmamak lazım bunlara. Forumda yetkili servis indirimi ile ilgili bir girişim başlatıldı geçenlerde, hizmet alacak olan biziz, parayı ödeyecek olan biziz, parayı kazanacak olan onlar rezil hizmet alan yine biziz ayrıca aracına ne takılıyor ne yapılıyor bilmiyorsun istismara çok açık. İnsanlar yetkili servise gitmeyi bıraksalar seve seve onlar fiyatı düşürüp kaliteyi yükseltecekler aslında.
Katılıyorum size

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

3 tane aracım oldu birisi sıfırdı, hiç birisini servise götürmüyorum bakım için . İşin ucu kendilerine dokunacağı zaman onlar sizi ne yapıp ne edip buluyorlar zaten. Örn: airbag fişeklerinin değişimi , 40 defa mesaj geliyor en yakın zamanda ücretsiz değiştirelim diye.

06 HONDA 2234
Aynen öyle kendi işleri için ararlar ama müşteri dedimmi umurlarında değiliz onlar için herşey para

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun, yazdıklarınıza noktasına kadar inanıyorum. Yetkili servislerin yapmayacağı sahtekarlık yoktur.

Aracınız
3 tane aracım oldu birisi sıfırdı, hiç birisini servise götürmüyorum bakım için . İşin ucu kendilerine dokunacağı zaman onlar sizi ne yapıp ne edip buluyorlar zaten. Örn: airbag fişeklerinin değişimi , 40 defa mesaj geliyor en yakın zamanda ücretsiz değiştirelim diye.

06 HONDA 2234
Onun için bile goturmem. Degismesin boşver, o kadar çok midem bulandı ki benim de arabayi 10 k bakimina goturmustum 2016 yılında FB7 yi yikama esnasinda sağ camurluga sopanın sapi ile vurmuşlar gamze olmuştu duzelttirdim dışarıda gocukcuye. Sonra beni servise sokmamalari iyice kizdirdi beni. Klipslere kadar orijinal alır takarım ama servise bırakmayı istemem. Yedek parça dışında ugramiyorum. Onlarda kazık zaten .

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Onun için bile goturmem. Degismesin boşver, o kadar çok midem bulandı ki benim de arabayi 10 k bakimina goturmustum 2016 yılında FB7 yi yikama esnasinda sağ camurluga sopanın sapi ile vurmuşlar gamze olmuştu duzelttirdim dışarıda gocukcuye. Sonra beni servise sokmamalari iyice kizdirdi beni. Klipslere kadar orijinal alır takarım ama servise bırakmayı istemem. Yedek parça dışında ugramiyorum. Onlarda kazık zaten .

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Katılıyorum Bu Saatten Sonra Yetkili Servis mi Aman Allah Korusun

Sent from my RNE-L01 using CivicTR Forum mobile app

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Ben de 60bin bakımına kadar servise gitmiştim. Değişen filtreleri bagaja koyarlardı. Ancak 60bin bakımında koymamışlardı ve filtrelerin değişmediğini kabindeki kokunun gitmemesinden anladım. Polen filtresi değişmemişti. Daha sonra kontrol ettim hava filtresi de değişmemiş ancak faturaya yansıtılmıştı. Daha sonra gittim inanmadılar, inandırmak için uğraştık neyse boşa tantana vs. değiştirdiler ancak bi daha da gitmedim. Yapan Marmara Honda haramidere sanayi.

Servise giderseniz de parçaları kendiniz alıp gidin, onlara filtre dahil hiç bir şeyi değiştirtmeyin. Orjinalini alın yeter. Kazanamasınlar bu filtreden falan. Garantiymiş falan hikaye, kronik her arabada var diyip hiç bir çözüm bulmuyor ya da üretmiyorlar. Uğraşmıyorlar. Adam kazıklama peşindeler. Ülke müslüman ama yapılanlar, insanlara yaşatılanlar kul hakkının dibi.

Ben de 60bin bakımına kadar servise gitmiştim. Değişen filtreleri bagaja koyarlardı. Ancak 60bin bakımında koymamışlardı ve filtrelerin değişmediğini kabindeki kokunun gitmemesinden anladım. Polen filtresi değişmemişti. Daha sonra kontrol ettim hava filtresi de değişmemiş ancak faturaya yansıtılmıştı. Daha sonra gittim inanmadılar, inandırmak için uğraştık neyse boşa tantana vs. değiştirdiler ancak bi daha da gitmedim. Yapan Marmara Honda haramidere sanayi.

Servise giderseniz de parçaları kendiniz alıp gidin, onlara filtre dahil hiç bir şeyi değiştirtmeyin. Orjinalini alın yeter. Kazanamasınlar bu filtreden falan. Garantiymiş falan hikaye, kronik her arabada var diyip hiç bir çözüm bulmuyor ya da üretmiyorlar. Uğraşmıyorlar. Adam kazıklama peşindeler. Ülke müslüman ama yapılanlar, insanlara yaşatılanlar kul hakkının dibi.
Ya benim anlamak istemediğim hadi unuttunuk diyorsunuz 2 Ay mı unutuldu ben farkedip gitmesem kaç yıl unutulacaktı bu konu servis Kaydı bile açmadılar araca gizli saklı yapıldı herşey Yarık ve yamalı Lastikle gezdim ben 750 kilometre yola gittim Yarık Lastik İle yolda patlasa engelliyim ben tek kolum yok o aracı ben nasıl tutacaktım beni açık açık ölüme yolladılar kendi hatalarının yüzünden bunun ben peşini bırakmıycam

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Sizin durumunuz gerçekten riskli lastik konusunda. Bu tip durumlarda kullanıcı olarak evet uyanık olmazsak mağdur duruma düşüyoruz. Yani güvenip yaptırsak bile kontrol etmek bizim mecburiyetimiz gibi duruyor. Geçmiş olsun büyük risk atlatmışsınız aslında.

Yama deyince geçen hafta ön sağ lastiğime anahtar girdi. E-5 yanyolda ilerlerken şakır şakır ses gelmeye başladı, sağa çektim baktım 4-5 anahtar biri de saplanmış lastiğe tıss hava kaçırıyor. Biri düşürdü ya da attı herhalde... Haramidere sanayiye doğru iniyordum Allah'tan yakın bir yerdeydim. Neyse şıngır çıngır anahtarla yavaş yavaş gittim de yaptırdım. Yama tuttu ama çivi - vida gibi küçük bir delik değildi. Umarım patlamaz ama sanırım uzun yola cıkmadan değişsem iyi olacak bu lastiği.

Geri