Honda Yetkili servis Rezilliği

kayhanbozkus

0
Yönetici
Mahkemeye gidebilirsiniz. Daha buyuk sorunlara yol acabilirdi. Herseyden öte hirsizlik. Ispatini yapabilirim diyorsaniz mahkemeye gitmek en mantiklisi.
Dedim ya hava kaçırıyordu Lastik zaten ustam sürekli hava basıyordum en son da gerçek ortaya çıktı inanmak istemiyor kimse ama buna ıspatlarım lastikçi lere gittiğim yerlere gidelim Yama yapan da bu lastiğin değişmediğini diyen de değişen lastiğin Lastik tarihi belli olur 4 de fabrika lastiği madem Değişti 4 Ü de nasıl tutuyor Lastik tarihlerinin en basit örneği

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Mahkemeye gidebilirsiniz. Daha buyuk sorunlara yol acabilirdi. Herseyden öte hirsizlik. Ispatini yapabilirim diyorsaniz mahkemeye gitmek en mantiklisi.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Kamera kayıtları var dün servis te lastiğin Değiştiği an be an ortada 2 Ay Önce Değişmesi gereken ıspat basit hallederim onu

Yarık, ezik izi, çatlak v.b. deformasyon olduğunu anlatan kelimelerle ilgili bir ifade karmaşası olduğunu düşünüyorum...

Kazanın olduğu fotoğrafa bakarsanız genelin düşündüğü şekilde bir yarık durumu yok. Olsaydı jant yere otururdu. Kaza olmuş ancak lastik hala havasını bırakmamış.
Oluşan deformasyon izleri lastiğin havasını belli bir süre korumasına izin verecek kadar olmalı.

Mobil cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben onu bunu anlamam da Kazada lastiğim çalınmış ap açık ortada kasko dan gelen Lastik kaza sonrası servisin Hasar fatura dosyasında yazıyor olay fatura da belli lastik de neden 2 Ay sonra Takıldı bu lastiğim he onu söyleyin unutulmuş muş yok öyle Bi dünya 3 yaşında çocuk kandırılmıyor burda

S

Silinen üye 20336

Guest
Yargıya başvuracaksanız eski lastiğinizi muhafaza ediniz.
Aracı bayiden satın aldığınızda üzerinde bulunan 4 adet lastiğin üretim tarihi ve üretim seri numaralarını karşılaştırınız. Genelde 4 lastiğin üretimi ardışık olur. Bazen farklı üretim tarihli lastik takıldığı da olabiliyor. Eğer sizinkinde 4’ü de aynı üretim bandını gösteriyorsa daha iyi.

Lastiğin dün takılırkenki kamera kaydı(bunu alabilirseniz), lastiğin kaskodan yetkili servise gönderildiği tarih, lasitiğinizin değiştirilmediğini tespit eden lastikçinin şahitliği v.b.’ye destekleyici bir veri olarak 4 lastiğin aynı üretim aşamasına diğerinin farklı bir üretim tarihine ait olduğunu da ekleyebilirsiniz.

Öfkelenmeyin. Bu size fayda sağlamaz sağlığınızı da kötü etkiler.
Bardağın dolu tarafından bakalım; O lastikle uzunca seyahat etmiş olmanıza rağmen lastik nedeniyle bir kaza yapmamışsınız çok şükür... Dahası geç de olsa lastiğinizin değiştirilmediğini bir şekilde öğrenmişsiniz.
Bu kısa ömürde can sıkmamak sıkılınca da en kısa sürede sakinleşmek için gayret etmek gerek.
Tekrar geçmiş olsun...

İşlerinizin rast gitmesini dilerim.

Yargıya başvuracaksanız eski lastiğinizi muhafaza ediniz.
Aracı bayiden satın aldığınızda üzerinde bulunan 4 adet lastiğin üretim tarihi ve üretim seri numaralarını karşılaştırınız. Genelde 4 lastiğin üretimi ardışık olur. Bazen farklı üretim tarihli lastik takıldığı da olabiliyor. Eğer sizinkinde 4’ü de aynı üretim bandını gösteriyorsa daha iyi.

Lastiğin dün takılırkenki kamera kaydı(bunu alabilirseniz), lastiğin kaskodan yetkili servise gönderildiği tarih, lasitiğinizin değiştirilmediğini tespit eden lastikçinin şahitliği v.b.’ye destekleyici bir veri olarak 4 lastiğin aynı üretim aşamasına diğerinin farklı bir üretim tarihine ait olduğunu da ekleyebilirsiniz.

Öfkelenmeyin. Bu size fayda sağlamaz sağlığınızı da kötü etkiler.
Bardağın dolu tarafından bakalım; O lastikle uzunca seyahat etmiş olmanıza rağmen lastik nedeniyle bir kaza yapmamışsınız çok şükür... Dahası geç de olsa lastiğinizin değiştirilmediğini bir şekilde öğrenmişsiniz.
Bu kısa ömürde can sıkmamak sıkılınca da en kısa sürede sakinleşmek için gayret etmek gerek.
Tekrar geçmiş olsun...

İşlerinizin rast gitmesini dilerim.

Eski lastiğimi benden aldılar geri herşey i bulurum ama ben sinirlenmedim sadece güvenimi kaybettim

Geri