Honda

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Peki bu paraya değer mi bu sttığım araç alınır mı temizse düzgünse

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İkinci El araçlar çok yükseldi. Vtı'lar kupon araçtır. Bu tarz araçlar azdır ve aynı kasa ies'ten haliyle çok daha pahalıdır. Şuan piyasası 55-60 arası gibi gördüm. Normalde bu paralar çok. Fakat beklentiye göre insanlar biner. Güç, performans, sürüş zevki için ideal bir araçtır. Zaten bunun için biniliyor.
Verdiğiniz ilan piyasaya göre fiyatı gayet uygun. Temiz ise alınabilir.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Si ve EX arasında en belirgin özellik kaputu açmadan önce arkalar disk fren olur sonra Si ların Kaputları daha kabarık durur be 9 k devir göstergesi olur onlarda.

Ben şimdi 3 kapı hatcback civic alacam ama bana stock motoru 5.500 devirden sonra vtec patlaması yaşatacak model hangisi vti kasalarmı bakayım yok si kasalara mı en yüksek devir bandı hangi kasada var hangi kasada ki vtec motor sıkıştırmaya sıkmaya daha dayanıklı sağlam kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim !!

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ben şimdi 3 kapı hatcback civic alacam ama bana stock motoru 5.500 devirden sonra vtec patlaması yaşatacak model hangisi vti kasalarmı bakayım yok si kasalara mı en yüksek devir bandı hangi kasada var hangi kasada ki vtec motor sıkıştırmaya sıkmaya daha dayanıklı sağlam kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim !!

Hocam vtec patlaması istiyorsanız Vtı bakacaksınız. Si'nin motorunun geliştirilmiş hali Vtı'dır. B16A2 motor kodudur. Litre başına 100 hp alarak zamanında ödül almıştır. Temizi bulmak biraz zor. %99.9'u modifiye görmüştür. Paranız olup ilandan sabırla araç takibi yapmalısınız.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Peki bu ilandaki araçta b20 var bu nasıl makine bu para edermi alınır mı ??

HONDA VTİ B20 S 300 BEYİN SHORT SHİFT İlan No: 819310642 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...i-b20-s-300-beyin-short-shift-819310642/detay
Evet buna B20 serisi ile swap yapmışlar. Yani 2000 motor. Bu Vtı'dan çok üstün bir araç olmuş. Bildiğin Typer ayarında diyebiliriz. Belki çoğunuda üzebilir.
Bu araçları sadece hastası alır ve biner. Günlük değilde hafta sonu roll yapmaya kapışmaya giderler. Zaten istenilen fiyatın çoğu yapılan modifiyeye gitmiştir. Temiz ise alınabilir. Nefessiz 5. Vitesin son hattına kadar gider. Fakat sağlam bir fren sistemi gerekiyor.

Merhabalar abiler yeni bi araç alacam da kafamda 97 model ve üstü 1.6 vti b16a2 motor kodlu sedan veya hactback var şimdi ben bu araca swap yapayım mı önerirmisiniz mesela b20 olur k20 olur b18c olur ben yarışmicam ama kendi başıma otobanda e5 te kendimi tatmin etmek için basacam ama benim istediğim tam bu 5.500 rpm e geldiğinde bu vtec patlamasını yaşamak istiyorum he belli olmaz yeri gelir arkadaşlarım la ve Zevkine de roll yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim ve bu arada kocaeli gebzede oturuyorum gebzede en iyi ve en kalite honda ustası kim bu konularda yardımcı olursanız sevirim ...

Aracınız
Merhabalar abiler yeni bi araç alacam da kafamda 97 model ve üstü 1.6 vti b16a2 motor kodlu sedan veya hactback var şimdi ben bu araca swap yapayım mı önerirmisiniz mesela b20 olur k20 olur b18c olur ben yarışmicam ama kendi başıma otobanda e5 te kendimi tatmin etmek için basacam ama benim istediğim tam bu 5.500 rpm e geldiğinde bu vtec patlamasını yaşamak istiyorum he belli olmaz yeri gelir arkadaşlarım la ve Zevkine de roll yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim ve bu arada kocaeli gebzede oturuyorum gebzede en iyi ve en kalite honda ustası kim bu konularda yardımcı olursanız sevirim ...

Hikmet Gonul var izmit de oraya aracinizla birlikte gidin. Bu isler zaman ister biraz para ister musait iseniz yapin kesinlikle pisman olmazsiniz.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Hocam 5.500 devir geçişini en iyi B serisinde görürsünüz. Önce modifiye için motor üstten bakıldığında orjinal gibi dursun ruhsat yeniletmeye gerek kalmadan yapmaya çalışın. Muayenedende rahat geçebilsin. Blok altta rahat oynanır. B20 güzel olur. Ona uygun kapak ayarlanır. Dışarıdan herkez ayırt edemez. Motor numara kısmınıda biraz yağlı kirli dursun. Kendinize uygun güç belirleyin ona göre hareket edin. Hb kasalar hafifdir. 200 hp bile sizi uçurur. Ardından emme, egzos, beyin devam eder. İşi modifiye olan ciddi tecrübeli ustaların olması şart. Ek olarak frenleri güçlendirmeyi unutmayın.

Geri