Honda

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Abiler yok mu satılık temiz fazla oynanmamış orjinal stock vti

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam bu forum genelde aile arabası kullanır. Facebookta modifiye gruplarına bir bakmanız lazım. Orada kafa dengi daha çok kişi bulursunuz.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Abi ben modifiye istemiyorum ki herşeyi stock temiz sedan 1.6 vti arıyorum

Yaşı yüksek olduğu için çok el değiştirir. Ve bu araçlara binen birşey eklemeden rahat durmaz! Samanlıkta iğne aramak gibi bir durum.

Aynen öyle abi en sonunda kafayı kıracam gidip alacam 1.4 is sedan koyacam b20 motor kısa şanzıman headers yazılım olmadı gt86 45 lik turbo tabi pistonlarda forged olcak sonra yara yara delik deşik edecem bu vti cileri ??

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aynen öyle abi en sonunda kafayı kıracam gidip alacam 1.4 is sedan koyacam b20 motor kısa şanzıman headers yazılım olmadı gt86 45 lik turbo tabi pistonlarda forged olcak sonra yara yara delik deşik edecem bu vti cileri

Bak işte böyle temiz bir aracın olur. Paran varsa hemen yap. Yalnız K20 bu serinin en güzel motorudur.
Mesela bu videodaki arkadaşlar sağlam. Ustalarıda öyle. Aralarında kim ne yapmış iyi biliyorlar. Referanslı olursa direkte alınır.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Merhabalar abiler yeni bi araç alacam da kafamda 97 model ve üstü 1.6 vti b16a2 motor kodlu sedan veya hactback var şimdi ben bu araca swap yapayım mı önerirmisiniz mesela b20 olur k20 olur b18c olur ben yarışmicam ama kendi başıma otobanda e5 te kendimi tatmin etmek için basacam ama benim istediğim tam bu 5.500 rpm e geldiğinde bu vtec patlamasını yaşamak istiyorum he belli olmaz yeri gelir arkadaşlarım la ve Zevkine de roll yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim ve bu arada kocaeli gebzede oturuyorum gebzede en iyi ve en kalite honda ustası kim bu konularda yardımcı olursanız sevirim ...

Gebze D-100 üstünde Honda kamar var hocam. Maltepe ikiler hondadan ustalar ayrılıp kendi dükkanlarını açmışlar. Ben memnum kaldım oradan. Bir bakın isterseniz.

Kün feyekün..

Geri