İyiki honda almışım dediğiniz durumlar ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Yani bu tarz bir araba çok ucuza veriliyor..muadillerine göre oldukça avntajlari olan bir aracın hakettiği değer bu olmamalı..Malum sitede yazılan fiyatlar arasında bariz degiskenlikler var..Anlayamıyorum yani..
Fiyatlar cok uçuk kimse almıyor ki. Eskiden ulke krize girmeden değerliydi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
90-93 yıllarında satılan civic EG6 ex lere bakıyorum da o zamanlar bile piyasada satılan emsallerinden çok üstün araçlarmış, sorunsuz otomatik vitesi hidrolik direksiyonu ve bu modelleri hala çalışıp sorunsuzca yürüyor ve ikinci elini çok ucuza satıyorlar, o zamanlar satılan tofaş şahin ve reno broadway in yanında civic EG6 bambaşkaymış.

Aracınız
Civic FC5 2018
İyiki honda almışım Tekirdağ Bodrum uzun yol yaptım gram yorulmadım. Araç full yüklüydü yokuşlarda bayılma falan da olmuyor, devri verince bana mısın demiyor ve güncel LPG fiyatlrında 27 kuruş yakarak yolu tamamladım. Yol tutuşu aracın mükemmel çoğu aracın frenle döndüğü virajları frensiz döndüm.

Merak edenler için aracım FC5 eco.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
“iyiki honda almışım” dediğiniz durumlar nedir ?
"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Uzun yolda sürmesi çok keyifli ama Conti lastikler ile değil malesef onlar ile başın davul gibi olur. Honda neden bu lastikleri seçmiş fikrim yok bence bu araçlar icin en mantıklı seçenek yumuşak hamurlu lastikler olmalı bende ilk 3 sene rahat edemedim ama son 2 senedir baya rahat ettim yani lastikleri değiştirince aracım daha konforlu oldu. İstanbul - Bodrum arası 5 senede an az 15 defa gidip gelmişimdir en iyi yakaladığım tüketim 4.8 lt / 100 km de tabiki yeni lastiklerim ile en son ise 6 lt/100 km de ama rüzgara karşı baya rüzgarlı bir gündü o nedenle böyle oldu. Hatta videosu bile var tüketimin. :)

Geri