İzmir anlık mini buluşma istekleri

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ön ve arka ekler takıldı stock dan çıkıyoruz artık :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Havalarin soğuk olması büyük engel inş yakinda bahar gelir herp beraber gorusuruz tanisiriz

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Havalar soğuktu bu ara buluşma o yüzden ayarlayamadık. Gerçi herkes buluşma istiyor ama o gün geldiğinde yeni kimseyi göremiyoruz. Eski kadro oluyor genelde, İzmir'deki diğer kullanıcılarımızı da görmek istiyoruz.

Can'a katılıyorum. Yeni arkadaşlarımızında gelmesi önemli. Standart kadromuz katılım yapıyor ama burada yazan veya forumu takip eden arkadaşlarında aramıza katılmasını istiyoruz.

Aracınız
Arkadaşlar işin açıkçası ben honda olarak başka formları görmüştüm ama civic olarak bu formu görünce aktif te bir ekip var sanırım izmir buluşmalarında da, hiç düşünmeden üye oldum.İnşallah ilk buluşmaya da gelmek niyetindeyim...Valla ne yalan söyleyeyim vosvosçulara özeniyordum böyle bir grup olması bence çok güzel olmuş emeği geçenler sağolsun..

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Valla sabahtan Honda vip grubunun camkiran Honda da ki bulusmasına katildim biraz geç haberim oldu.birkaç gün önceden haberim olursa katilirim bende. Bu arada artık havalar fena diil Bostanlı cepe akşamları gidiyorum arada oralarda gorusebiliriz

Lenovo B6000-F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri