Kampanya Hondacı Hondacıya yol verir

Arkadaşlar gecen gün otobanda Bursa otobanında seyrederken orta seritte idim soldan araclar hızlı bir sekılde seyir edıordu, onume kamyon geldi mecburen yavasladım , solda akan trafıkte hızını yavaşlatıp bana yol veren FC 5 kasa Honda sahıbıne burdan çok tesekkur ediyorum... Bende trafikte gordugum tüm hondalara yol verıyorum bu kampanya ya bence ciddi derecede önem gösterip uyalım çok guzel bişi....

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende karşılaştığım diğer Honda araçlara yol verip selamlaşıyorum ama son dönemde dikkatimi çeken bir durum var. Civic FC5 araçlar bu konuya pek önem vermiyor yada benim karşılaştıklarım öyle. Yeni Civic kullanıcıları trafikte birbirine pek saygılı değil izlenimi oluştu bende. Ama ben yinede aynı şekilde selamlaşmaya devam edeceğim. Yol verme konusunda zaten tüm araçlara ve özellikle yayalara karşı saygılı davranmaya devam, Honda kullanıcısının kalitesi herkes tarafından fark edilecektir.

Kampanyayı destekliyorum. Ben de gördüğüm tüm Honda'lara yol veriyorum. Ama diğerlerinden yol alıyorum..

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam yaptığınızı doğru bulmadığımı belirtmek istiyorum. Kendi canınızı tehlikeye attığınız gibi başkalarının da canını tehlikeye atıyorsunuz. Bana kızabilirsiniz. Canınız sağolsun. Amacım polemik yaratmak değil. İyi sürücü hız yapan değil aracını güvenli kullanandır. Allah muhafaza lastik patlasa yada balatanız sıkışsa o hızla ne olabileceğini tahmin bile edemiyorum. Lütfen hız kurallarına uyalım. Trafikte yalnız olmadığımızı bilelim. Bu konuda yargılanan ve hayatı kararan çok kişi gördüm. Sözüm sadece sizin için değil herkes için. Farkındalık oluşturmak adına yazdım. Saygılarımla.

Hocam yaptığınızı doğru bulmadığımı belirtmek istiyorum. Kendi canınızı tehlikeye attığınız gibi başkalarının da canını tehlikeye atıyorsunuz. Bana kızabilirsiniz. Canınız sağolsun. Amacım polemik yaratmak değil. İyi sürücü hız yapan değil aracını güvenli kullanandır. Allah muhafaza lastik patlasa yada balatanız sıkışsa o hızla ne olabileceğini tahmin bile edemiyorum. Lütfen hız kurallarına uyalım. Trafikte yalnız olmadığımızı bilelim. Bu konuda yargılanan ve hayatı kararan çok kişi gördüm. Sözüm sadece sizin için değil herkes için. Farkındalık oluşturmak adına yazdım. Saygılarımla.
Doğru söylüyorsunuz hocam. Sonuna kadar haklısınız.

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

FD6 ' lar FC5 ' lere neden gıcık ? ( bomb has been planted ) :p

Ankara trafiğinde genelde siyah renkli 1-2 tane FD6 denk geliyor hergün işe giderken (havalimanı yolu) arkedeşşş ne zaman arkamda olsalar beni bi geçme arzusu ile taciz ediyorlar . Artık paronaya oldummu diye düşünüyorum :D

FD6 ' lar FC5 ' lere neden gıcık ? ( bomb has been planted )

Ankara trafiğinde genelde siyah renkli 1-2 tane FD6 denk geliyor hergün işe giderken (havalimanı yolu) arkedeşşş ne zaman arkamda olsalar beni bi geçme arzusu ile taciz ediyorlar . Artık paronaya oldummu diye düşünüyorum :D
Sizi görünce gaza gelmişlerdir.
Bugün önüme bir Fd6 dek geldi. Sol şeritte yavaş gidiyordu. Sellektör yaptım sağa çekildi geçerken selam düdüğü çaldım. Arkadan bir gelişi var ışığa kadar takip etti. Ya bu bana ne diye korna çaldı dedi. Veya bu nasıl bir Honda dedi anlayamadı.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri