Kaput kapanma problemi

Bu kadar mı zayıf aracın kaportası?Tam da aracı satın alma durumundayım kapora gönderdim. Göçük problemini giderdik dedi servis. Diğer taraflarda problem yaşayan başka kullanıcılar var mı? Aracınız hangi yıl ve ay çıkışlı?

Aracınız
Bu kadar mı zayıf aracın kaportası?Tam da aracı satın alma durumundayım kapora gönderdim. Göçük problemini giderdik dedi servis. Diğer taraflarda problem yaşayan başka kullanıcılar var mı? Aracınız hangi yıl ve ay çıkışlı?
Göçük problemi duzeltilmedi hocam 2018 kasalarda da çıkmaya basladi. Seneye makyajli kasayla belki duzelir diye umit ediliyor.

Bayi yok duzelmedi hala devam ediyor diyecek degil ya illa ki duzeldi demek zorunda yoksa kime satacak araci

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2019
Benim aracımda 2019 CivicTR Sedan, yüksek hızda gidince kaputun sol kısmı sanki sallanıyor gibi, daha önceden de varmıydı bu durum farkında değilim ama uzun yol yaptığım esnada fark ettim... bugün servise götürdüm. Durumu anlattım kaput kilit ayarı yapacaz dediler yaptılar ama sorun düzelmedi gibi. Sürüş esnasında üstten baktığın zaman sallantı belli oluyor. Acaba aracımda seramik var parlak görüntü olduğundan hafif titreşimde sallantı gibi mi görünüyor bilemedim(malum kaput bayağı büyük)... böyle sorun yaşayanlar mı acaba çözüm ne olabilir... ya da bir sorun mu bu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Benim aracımda 2019 CivicTR Sedan, yüksek hızda gidince kaputun sol kısmı sanki sallanıyor gibi, daha önceden de varmıydı bu durum farkında değilim ama uzun yol yaptığım esnada fark ettim... bugün servise götürdüm. Durumu anlattım kaput kilit ayarı yapacaz dediler yaptılar ama sorun düzelmedi gibi. Sürüş esnasında üstten baktığın zaman sallantı belli oluyor. Acaba aracımda seramik var parlak görüntü olduğundan hafif titreşimde sallantı gibi mi görünüyor bilemedim(malum kaput bayağı büyük)... böyle sorun yaşayanlar mı acaba çözüm ne olabilir... ya da bir sorun mu bu?

Hocam yoldaki şeritlerin vs kaputta yansıma yapıyor. Gece şehirdışı yolculuk yaparsanız sallanmadığı anlaşılır

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Sizde de öyle mi oluyor acaba, ben iyice dert ettim bunu ya, gece deneyecem bakalım, inşallah öyledir...

Evet gündüz ben de dalgalanıyor sanıyorum ama akşam şehir aydınlatması olmayan yerde gidince böyle bir sorun olmadığını anlıyorum belki ben yanlış teşhiste bulunmuş olabilirim. Siz de deneyimlerinizi paylaşırsanız faydalı olur:)

Aracınız
Civic FC5 2019
Evet gündüz ben de dalgalanıyor sanıyorum ama akşam şehir aydınlatması olmayan yerde gidince böyle bir sorun olmadığını anlıyorum belki ben yanlış teşhiste bulunmuş olabilirim. Siz de deneyimlerinizi paylaşırsanız faydalı olur:)

En kısa zamanda deneyip, yazacağım hocam.

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda Civic fc5 motor kapılarında yüksek hızda giderken dalgalanma,sallanma gibi problemler maalesef bende yaşadım.Bu genel problem.Servisler ayarliyorlar ama bir parça sallanıyor.Baska bir sıkıntı ise üzerindeki boya kalınlığı ince olduğunda boya kalkması var.On koltuklar kenarlarında deformeler ve kapilardaki siyah mat plastikler deforme oluyor. Yaşananlar ve yaşadıklarım.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri