Kaput koruma mafiş !

Arkadaşlar bu sabah araci benzincide yıkattım kurularken fark ettim benim Marmara'nın yaptigi şeffaf ön kaput koruma sol taraftan bombe yapmis yetmemis 5 cm likte çatlamış birisi çizmiş mi diye baktım ama kaportada çizikte yoktu acaba sıcaktan mi çatlamistir yada ne olmustur sizce .duv.

Birde ne yapmak lazim öyle kalsa ne olur servisi mi arasam ne yapsam bilemedim. :aman:

Trust

0
Aracınız
Ynt: Kaput koruma mafiş !

[quote author=Attila Khan link=topic=586.msg9362#msg9362 date=1405783516]
Hocam gösterdim ama malum kullanıcı hatası dediler tahmin etmistim zaten öyle diyeceklerini yenisi 500 gayme unutun dedim. Bu sekilde uzun yola çıkıcam artık 10 bin bakıma kadar dayanır dediler 5200 km deyim henüz ama gitmiskene başka şeyler yaptırdım hatta sizinden gördüğüm bagaj eşiği taktırdım fotolar asağida.
[/quote]
Hayırlı olsun..
Kaput korumanın düşmanı yikamacilar tazığı fazla vurdularmi atar demişlerdi bana meguersdeki satıcı dikkat etmek gerek malesef..

yaşasın tapatalk!!

Hayırlı olsun abi, serviste hiç birşey yaptırılmaz bide garantili diyorlar noldu şimdi kullanıcı hatası ne olursa olsun hep bizde hata zaten :D

Vay be nokta kadar bişi için öyle dediler ilginç bırak kalsın abi zaten en son bulamıyordun yerini :D

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=avansis link=topic=586.msg9374#msg9374 date=1405786264]
Hayırlı olsun..
Kaput korumanın düşmanı yikamacilar tazığı fazla vurdularmi atar demişlerdi bana meguersdeki satıcı dikkat etmek gerek malesef..

yaşasın tapatalk!!

[/quote]

İsmail Hocam, tşkler ama hiç aklıma gelmezdi bu tazzikli suyun kaput korumayı bile yırtacağı aslında bende de hata var ben yıkamacı çocuğa arkadaki Civic Tr sticker'na yakın tutma demistim tabiki eve gelince ertesi günü fark ettim kaput korumadaki yırtılmasını. Bu arada yeni birşey daha öğrendim servistekiler sadece kaput koruma değil aracin silecek önündeki siyah plastiğininde bu tür yıkamalarda çatlayabileceğini söylediler doğru mu bilmiyorum ama birde orayada dikkat etmek gerekecek şimdi iş çıktı bize :(

[quote author=berk tmzl link=topic=586.msg9377#msg9377 date=1405798559]
Hayırlı olsun abi, serviste hiç birşey yaptırılmaz bide garantili diyorlar noldu şimdi kullanıcı hatası ne olursa olsun hep bizde hata zaten :D

Vay be nokta kadar bişi için öyle dediler ilginç bırak kalsın abi zaten en son bulamıyordun yerini :D

[/quote]

Tşkler Berk evet yürüyen aksam disinda herşeye kullanıcı hatası demek üzere tembihlenmişler gibi ama diğer markalarda da bu böyle ülkemizde maalesef o nedenle yapacak birşey yok. Şu kaput koruma denen şey yapiskanli plastik nasıl 500 tl olur hala anlamadım dışarıda ne kadardır acaba onu araştırmam lazım olmadı Cemele' nin yaptirdigi yere giderim artık.

[quote author=NoFeaR link=topic=586.msg9382#msg9382 date=1405804044]
Hayırlı olsun Attila hocam, linkteki açıklamaları uygulayarakta resim yükleyebilirsin ;)

http://civictr.com/foruma-resim-fotograf-ekleme-t20.0.html
[/quote]

NoFear Hocam 2 kez okudum ama hala çözemedim neden bu kadar karmaşık :)

Trust

0
Aracınız

[quote author=Attila Khan link=topic=586.msg9441#msg9441 date=1405884623]
İsmail Hocam, tşkler ama hiç aklıma gelmezdi bu tazzikli suyun kaput korumayı bile yırtacağı aslında bende de hata var ben yıkamacı çocuğa arkadaki Civic Tr sticker'na yakın tutma demistim tabiki eve gelince ertesi günü fark ettim kaput korumadaki yırtılmasını. Bu arada yeni birşey daha öğrendim servistekiler sadece kaput koruma değil aracin silecek önündeki siyah plastiğininde bu tür yıkamalarda çatlayabileceğini söylediler doğru mu bilmiyorum ama birde orayada dikkat etmek gerekecek şimdi iş çıktı bize :(
[/quote]
Valla geçen sene tampondaki lekeyi çıkaracağım diye adam bi tazik bastı benim aracın boyasını arttırmıştı..
Bazı yikamacilarin öyle bir tazigi varki kaş yaparken göz çıkarma mevzuları çok oluyo..

yaşasın tapatalk!!

Kaput koruma mafiş !

Attila Khan
Yarbay

Benimde çatlayan kaput koruma bu akşam yıkamada havaya uçtu karpuz büyüklüğünde delik var sol ön kaputta yani kaput koruma diğer yerlerde var ama karpuz kadar yerde aracın sacı var acaba diyorum o sekilde kullansam bir sıkıntı olur mu yenisine 500 gayme vermemem simdi garanti dışı diyor Marmara yapacak bir şey yok en kötü ne olur bazıları sök at gitsin diyorda yırtılıp kopan yere taş şıçrama ihtimali az sileceğe yakın sol kısımda ama diğer tüm kaput hala koruma filmi sağlam sence kalsın dimi sökmek mantıklı değil gibi ama emin olamadım :aman:

sk67a

0

bendeki kaput koruma bu. miknatıslı; 2012 civic için özel kesim.
1.5 senedir hizmet ediyor. tık demedi.

reQ2BX6.jpg

:aman:

Geri