Kaput koruma mafiş !

Arkadaşlar bu sabah araci benzincide yıkattım kurularken fark ettim benim Marmara'nın yaptigi şeffaf ön kaput koruma sol taraftan bombe yapmis yetmemis 5 cm likte çatlamış birisi çizmiş mi diye baktım ama kaportada çizikte yoktu acaba sıcaktan mi çatlamistir yada ne olmustur sizce .duv.

Birde ne yapmak lazim öyle kalsa ne olur servisi mi arasam ne yapsam bilemedim. :aman:

Ynt: Kaput koruma mafiş !

[quote author=sk67a link=topic=586.msg11028#msg11028 date=1409264008]
bendeki kaput koruma bu. miknatıslı; 2012 civic için özel kesim.
1.5 senedir hizmet ediyor. tık demedi.

reQ2BX6.jpg

:aman:
[/quote]

Sami Hocam güzel ama neden yarım arka kısımlar nasıl korunacak gerçi oraya kadar taş sıçrar mi oda ayrı konu ama benim komple şeffaf kaput filmi vardı ama şuan karpuz kadar açıklık oldu yani 1 aydır öyle 500 tl verip yenisi mi taktırmam lazım yada öyle kullansam ne olur fikrim yok. Dh forumda profili açtım orada fotoları var birde size şu güneşlik sormuştum ne yapmak lazım hala dökülüyor benim güneşlik harbiden fos çıktı çin işi bu kadar işte naparsın :(

sk67a

0

Tam cam, otobus cami guneslik. Honda Civic 2012 icin ozel yapilmis. Heat-Shield marka. Amerikan.

ipgOEX1.jpg

sk67a

0

eski arabada dediğin gibi, uzun yolda taş geldi; kaputun yukarı kısmına denk geldi ve çizdi. o zaman da yarım kaput koruma filmi
vardı; taş da tam o filmin bittiği yerin biraz üzerine denk geldi. kaput çizildi.

kader, kısmet..

[quote author=Attila Khan link=topic=586.msg11029#msg11029 date=1409264772]
Sami Hocam güzel ama neden yarım arka kısımlar nasıl korunacak gerçi oraya kadar taş sıçrar mi oda ayrı konu ama benim komple şeffaf kaput filmi vardı ama şuan karpuz kadar açıklık oldu yani 1 aydır öyle 500 tl verip yenisi mi taktırmam lazım yada öyle kullansam ne olur fikrim yok. Dh forumda profili açtım orada fotoları var birde size şu güneşlik sormuştum ne yapmak lazım hala dökülüyor benim güneşlik harbiden fos çıktı çin işi bu kadar işte naparsın :(
[/quote]

[quote author=sk67a link=topic=586.msg11068#msg11068 date=1409312589]
cam perde boyle iste.

[/quote]

Hah işte tamda bunu diyordum da ama sizinde uçları siyah renkli işte o siyah yerler bende kar gibi yağıyor hala aracin ici batmis durumda Çin malı peki sizde siyah renkli döküntü falan var mı nedir Usa güneşlikte durum :)

sk67a

0

[quote author=Attila Khan link=topic=586.msg11075#msg11075 date=1409313021]
Hah işte tamda bunu diyordum da ama sizinde uçları siyah renkli işte o siyah yerler bende kar gibi yağıyor hala aracin ici batmis durumda Çin malı peki sizde siyah renkli döküntü falan var mı nedir Usa güneşlikte durum :)
[/quote]

ne bu USA güneşlikte, ne de Metro Grossmarket Istanbul'dan 5 TL'ye satın aldığım Çin malı güneşlikte bu dediğin döküntü olmadı.

Çin malı güneşliği de arka cam konsolu bazen güneşli yerde park ettiğimde korumak için kullanıyorum. o da iş görüyor.
arka konsol neyse ki çok büyük değil. Çin malı güneşlik orayı güzelce örtüyor.

Geri