Civic FC5 Karartmalı ayna taktıran var mı?

zero

0
Servis 1000 tl den önce 800 e, sonra da 600 liraya kadar indirim teklif etti. Konuyu bilen arkadaşlar ne der acaba? Fikirlerinizi bekliyorum. 600 tl iyi bir fiyat mıdır sizce?

alibey

0
Aracınız
Civic FC5 2018

zero

0
Ben kendim taktırmadım ama Honda Çamkıran Yetkili Bayisi'nde fiyat 487 TL olarak gözüküyor. Linki aşağıda,

N11'de de civic uyumlu aynalar 349 TL

Gördüm teşekkür ederim... Kafamı kurcalayan da o zaten. Bu arada 600 tl de değilmiş düzelteyim: 700 tl yapabilirim dedi servis bakım personeli. Çok gibi?

Aracınız
Ben rs arabama ilk aldığım gün taktırdım hatta arabayı teslim almadan çünkü bence bu kadar dolu bir arabada çooook büyük bir eksiklik orjinaline 2000 civarı fiyat istemişlerdi 2017 sonunda bende 500 civarı yan sanayi taktırdım işimi görüyor 6 yıl kullandığım colorlada orjinal vardı öncesinde polom da orjinalini kadar hassas değil bu kesin ama işlevini yerine getiriyor arabanın içe kattığı görüntü de cabası

iPhone X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cvc07

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben de taktırdım da 1 sene sonra bozuldu karar mıyor. Kalite zaafiyeti var üründe.Çamkıranda takılmıştı izmirden alırken aracı.

Mart başında aracı alırken antalya honda serviste taktırdım. 850 istediler. 600 e taktırdım. Paspas bagaj havuzu kapı krom eşiklik ile birlikte pazarlık ettim. Gayet memnunum. Daha önceki aracım Corolla da orjinal vardı. O nedenle eksikliğini hissettim. Montaj ve kullanım sorunsuz. Elektriği kapı direklerinden birinden alıyorlarmış. Ancak montaj fabrikasyon gibi kusursuz. Olumsuz yorumları dikkate almayın derim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Dikiz aynası rahatsız olduğum bir konuydu.

Servise danıştım, dışarda taktırırsam elektrik tesisatına müdehale olacağından garanti dışına çıkacağını söylediler, dışardan alsam takar mısınız dedim ona da olumlu bakmadılar.
Showroomda CRV nin dikiz aynasına baktım, aliexpress de satılanın aynısı; ne kadara malolur sorusuna da işçilik dahil 500 cevabı alınca, yapın, garantiden çıkmasın o zaman dedim.

CRV nin aynası;

Ekli dosyayı görüntüle 214156

Hafif ticarilerin xenonlarının verdiği rahatsızlık sona erecek umarım :)

Ekli dosyayı görüntüle 214157

Ekli dosyayı görüntüle 214158

Aracıma ait ilgili link.

Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Servis montajlı, faturalı, orijinal ürün olduğu için garanti kapsamında. Bir problem olursa kafalarına atarım.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2018
Servis 1000 tl den önce 800 e, sonra da 600 liraya kadar indirim teklif etti. Konuyu bilen arkadaşlar ne der acaba? Fikirlerinizi bekliyorum. 600 tl iyi bir fiyat mıdır sizce?
BEN HONDA CEM DE 300 TL YE TAKDIRDIM AMA TANIDIK VARDI İYİ KIYAK YAPMIŞ BANA

Geri