Katana

Aracınız
Civic FC5 2018
Ve nihayet beklediğim aksiyon gerçekleşti. İlk çiziği ne zaman alırız acaba diyordum, fazla bekletmediler. 5. Ayımızda derin bir çizikle yüzyüzeyim. Neyse beterin beteri var diyerek buna da şükür diyorum. Haftasonu biraz pasta ve cila ile ovalarım diye düşündüm önce ama arasına tırnak girecek kadar derin. Ama yılmak yok ;) sokakta bırakmaya devam. IMG_9262.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ve nihayet beklediğim aksiyon gerçekleşti. İlk çiziği ne zaman alırız acaba diyordum, fazla bekletmediler. 5. Ayımızda derin bir çizikle yüzyüzeyim. Neyse beterin beteri var diyerek buna da şükür diyorum. Haftasonu biraz pasta ve cila ile ovalarım diye düşündüm önce ama arasına tırnak girecek kadar derin. Ama yılmak yok ;) sokakta bırakmaya devam. Ekli dosyayı görüntüle 249213

Geçmiş olsun bizim milletimiz aslında böyle değildi biz çocukken bize hiç böyle göstermediler nasıl bu hale geldi insanımız çok merak ediyorum. Sen o arabayı ne hayallerler ne zorluklarla borçlarla alıyorsun biri geliyor sırf canını sıkmak için çiziyor bilerek. Allah ıslah etsin. Banada çok yaptılar allaha havale ediyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@ufukyus Geçmiş olsun, pasta ile çizik komple gitmese de çiziğin başlangıç ve bitiş yerlerinde büyük ölçüde azalma olacaktır.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@ufukyus Geçmiş olsun.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
İyi tarafından bakmak lazım, mecburen spoiler alacağım çizik kapansın diye :)

Nokia 3310 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Gerek yok ona , o bölgeyi güzelce temizleyip rotus boyası ile gecip temiz bir pasta üzerine cila attimi eski haline gelir. En azından büyük çoğunluğu kapanır ve sizi rahatsız etmez. Spoiler yaptiracaksaniz da bu islemlerden sonra yaptırmanız daha iyi geçmiş olsun ne diyelim ben sırf bu yüzden garaja koyuyorum ve evime 900 m uzaklıkta. Yoksa birini öldürürüm sinirleniyorum şerefsizler insanlara karşı, hiç tahamulum yok. Kafam rahat yağmur çamur güneşten uzak, kamera önünde mutluyum ben birde haftada bir arabayi anca çıkardığım için 'trafiğinde sevmem' yatan araba dikkat çekiyor yeri geliyor 15 -20 gün duruyor.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Gerek yok ona , o bölgeyi güzelce temizleyip rotus boyası ile gecip temiz bir pasta üzerine cila attimi eski haline gelir. En azından büyük çoğunluğu kapanır ve sizi rahatsız etmez. Spoiler yaptiracaksaniz da bu islemlerden sonra yaptırmanız daha iyi geçmiş olsun ne diyelim ben sırf bu yüzden garaja koyuyorum ve evime 900 m uzaklıkta. Yoksa birini öldürürüm sinirleniyorum şerefsizler insanlara karşı, hiç tahamulum yok. Kafam rahat yağmur çamur güneşten uzak, kamera önünde mutluyum ben birde haftada bir arabayi anca çıkardığım için 'trafiğinde sevmem' yatan araba dikkat çekiyor yeri geliyor 15 -20 gün duruyor.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Garaj kullanmak benim de tercih ettiğim yöntem ama aracı günlük kullanıyorum. Evin önünde olmasa da iş yerinin önünde olma olasılığı var. Hatta aracı alırken, park halinde dahi önü arkayı kayıt altına alan kamera sistemlerinden düşünmüştüm, iyi bir ürün incelemem ve finansman ayırmam zamanın geçmesine sebep oldu. Şimdi düşünüyorum da bu defa yan taraftan bir başka çizik, olası sürtme yine de çaresiz bırakacak. Neyse, olanla ölene çare yok. Retouch işlemini deneyeceğim. Teşekkürler.

Nokia 3310 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Dikiz aynası rahatsız olduğum bir konuydu.

Servise danıştım, dışarda taktırırsam elektrik tesisatına müdehale olacağından garanti dışına çıkacağını söylediler, dışardan alsam takar mısınız dedim ona da olumlu bakmadılar.
Showroomda CRV nin dikiz aynasına baktım, aliexpress de satılanın aynısı; ne kadara malolur sorusuna da işçilik dahil 500 cevabı alınca, yapın, garantiden çıkmasın o zaman dedim.

CRV nin aynası;

Ekli dosyayı görüntüle 214156

Hafif ticarilerin xenonlarının verdiği rahatsızlık sona erecek umarım :)

Ekli dosyayı görüntüle 214157

Ekli dosyayı görüntüle 214158
Aynı konudan bende muzdaribim executive araç aldık aynası çok basit kalıyor, aliexpress den aynanın linkini de paylaşabilir misiniz? Ben direk sipariş edip takmayı düşünüyorum

Geri