Kaza Haberi

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Freni patlayan kamyonet park halindeki 8 arabaya çarpmış. Pejonun durumu çok vahim.
Civic ve önündeki vip araç durdurmuş resmen kamyoneti.

5d416cb05542870f143e0958.jpg

5d416cb05542870f143e094e.jpg

haber kaynağı

Aracınız
Civic FD6 2010
Abi o Pejo'nun hali ne öyle kaç kez baktım inanamadım. Tofaşların ortadan bölünmesinden sonra gördüğüm en acayip olanı budur heralde.

Çok fena. Honda'ya daha çok içim gitti tabi, önlü arkalı...

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Abi o Pejo'nun hali ne öyle kaç kez baktım inanamadım. Tofaşların ortadan bölünmesinden sonra gördüğüm en acayip olanı budur heralde.

Çok fena. Honda'ya daha çok içim gitti tabi, önlü arkalı...
Allah'tan park halindeymiş araçlar. ışıkta falan olsa çok fena yani.
Honda sahibi olsam perte çıkartmaya çalışırdım. Yazık.

Aracınız
Civic FD6 2010
Allah'tan park halindeymiş araçlar. ışıkta falan olsa çok fena yani.
Honda sahibi olsam perte çıkartmaya çalışırdım. Yazık.
Katılıyorum. Honda Perte çıkacak kadar hasar almış bence ama çok acı yine de. Kaskoyu 2 aydır yenilemedim üşendiğimden. Bu haberi görmem hiç iyi olmadı. :D

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
İşin güzel tarafı araçların boş olması. Yoksa baya katliam gibi bir kaza olurmuş.
Peugeotların sağlam olmadığını duymuştum. Artık bu görüntüde tasdik etmiş oldum.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Önceki yorumlarına katılmakla birlikte kazanın oluş kronolojisini de öğrenmek gerekli bence, peugeot sanki kamyonun esas çarpma kuvvetini absorbe ederek bir yastık görevi görmüş gibi ama kendisinden eser kalmamış tabiki :unsure:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Katılıyorum. Honda Perte çıkacak kadar hasar almış bence ama çok acı yine de. Kaskoyu 2 aydır yenilemedim üşendiğimden. Bu haberi görmem hiç iyi olmadı. :D
Bu ülkede bu kadar fahiş yedek parça fiyatları ile kaskosuz gezmek bence ciddi risk :)

Aracınız
Yeni konu acmak istemedm bu baslık altında bilgilerinize basvurcağım.. Bugun bayan bir soför geri geri gelerek park halinde aracıma carptı ve gözümün önünde kactı.. Polise gidip suc duyurusunda bulundum.. On sağ camuluk ezildi hç onemli değil.. Tekerin üst kısmından darbe aldığı iÇin teker aksı ust kısımda içeri doğru eğldi galiba surtunererek ilerliyor arac. ARac sola kayıyor ve direksiyon biraz daha yumusamıs geldi.. Yarın cekici ile götürülerecek . Tahminen ne kadar asar kaydı cıar acaba cddi bir durum mudur tecrübeli arkadaslar dan blgi istemekteyim. DSC_0124.jpeg

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 20336

Guest
Yeni konu acmak istemedm bu baslık altında bilgilerinize basvurcağım.. Bugun bayan bir soför geri geri gelerek park halinde aracıma carptı ve gözümün önünde kactı.. Polise gidip suc duyurusunda bulundum.. On sağ camuluk ezildi hç onemli değil.. Tekerin üst kısmından darbe aldığı iÇin teker aksı ust kısımda içeri doğru eğldi galiba surtunererek ilerliyor arac. ARac sola kayıyor ve direksiyon biraz daha yumusamıs geldi.. Yarın cekici ile götürülerecek . Tahminen ne kadar asar kaydı cıar acaba cddi bir durum mudur tecrübeli arkadaslar dan blgi istemekteyim. Ekli dosyayı görüntüle 253778

Geçmiş olsun...

Darbeye bakılırsa amortisör ve/veya yayları hasar almış olmalı.
Araç sola çekiyorsa rotil başta olmak üzere rot kolları veya bağlantılı diğer ön düzen parçaları hasar almış olabilir. Direksiyondaki yumuşama da ön düzendeki hasarla ilgilidir.
Darbe tekerleğe de geldiyse porya da hasar almış olabilir...
Kaporta hasarını iyi bir usta boyasız giderebilir belki... ?

En düşük hasar kaydıyla sorunsuz onarılıp tez vakitte aracınıza binmek nasip olur inşaALLAH...

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Yeni konu acmak istemedm bu baslık altında bilgilerinize basvurcağım.. Bugun bayan bir soför geri geri gelerek park halinde aracıma carptı ve gözümün önünde kactı.. Polise gidip suc duyurusunda bulundum.. On sağ camuluk ezildi hç onemli değil.. Tekerin üst kısmından darbe aldığı iÇin teker aksı ust kısımda içeri doğru eğldi galiba surtunererek ilerliyor arac. ARac sola kayıyor ve direksiyon biraz daha yumusamıs geldi.. Yarın cekici ile götürülerecek . Tahminen ne kadar asar kaydı cıar acaba cddi bir durum mudur tecrübeli arkadaslar dan blgi istemekteyim. Ekli dosyayı görüntüle 253778

Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Suç duyurusunda bulunmanız kasko açısından iyi olmuş. Karşı tarafın plakasını alabildiniz mi? İşlemler yetkili serviste yapılacak galiba. Çok anlamamakla birlikte değer kaybı davası da açabilirsiniz sanırım.

Geri