Kaza Haberi

Aracınız
Geçmiş olsun...

Darbeye bakılırsa amortisör ve/veya yayları hasar almış olmalı.
Araç sola çekiyorsa rotil başta olmak üzere rot kolları veya bağlantılı diğer ön düzen parçaları hasar almış olabilir. Direksiyondaki yumuşama da ön düzendeki hasarla ilgilidir.
Darbe tekerleğe de geldiyse porya da hasar almış olabilir...
Kaporta hasarını iyi bir usta boyasız giderebilir belki...

En düşük hasar kaydıyla sorunsuz onarılıp tez vakitte aracınıza binmek nasip olur inşaALLAH...
Tesekkur ederim hocam saolun.. Camurlukta cizik dahi yok. Muhtemelen tekerin ust kısmından darbe aldı. Lastik nasıl patlamadı ona sasırıyrum..

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Tesekkur ederim hocam saolun.. Plakasını aldım aracın yanındaydım zaten. Yetkili servisten 30bin bakımı içn randevu almıstım zaten cekici yle gidecek bugun aracım servise. Carpan İn ismini telefon numarasını falan buldular aradıar hatta acımadı. Bugun zorla da olsa ifade vermek iÇin karakola getireceklerini söyledi polis beyler..
Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Suç duyurusunda bulunmanız kasko açısından iyi olmuş. Karşı tarafın plakasını alabildiniz mi? İşlemler yetkili serviste yapılacak galiba. Çok anlamamakla birlikte değer kaybı davası da açabilirsiniz sanırım.

neasy

0
Aracınız
Geçmiş olsun. Çok şükür ki şanslısınız. Bana çarpıp kaçtıklarında gece olduğu için plakayı alamamıştım ben. Plaka olduğu ve sizinde zabıt tutanağınız olduğu için karşı tarafın sigortasından rucu edilir bütün işlemler.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Geçmiş olsun. Çok şükür ki şanslısınız. Bana çarpıp kaçtıklarında gece olduğu için plakayı alamamıştım ben. Plaka olduğu ve sizinde zabıt tutanağınız olduğu için karşı tarafın sigortasından rucu edilir bütün işlemler.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Allah beterinden korusun hepimizi hocam.

Aracınız
Civic FC5 2018
Freni patlayan kamyonet park halindeki 8 arabaya çarpmış. Pejonun durumu çok vahim.
Civic ve önündeki vip araç durdurmuş resmen kamyoneti.

5d416cb05542870f143e0958.jpg

5d416cb05542870f143e094e.jpg

haber kaynağı
Bu haber benim de çok dikatimi çekmişti.pejonun bu hale gelmesindeki en önemli etken pejonun şasisi alçakta kaldığından hiç direnç gösterememiş.Hasarı tamamen yumuşak kaportadan almış.

Aracınız
Civic FC5 2016
Oradaki pejo en az 15 senelik araba. Kamyon ilk hızıyla darbeyi ona vuruyor zaten. Bazen eleştirmek için eleştiriyorsunuz gerçekten. Aynı şartlarda darbeyi civic alsa kesin kamyon ikiye katlanirdi değil mi?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni konu acmak istemedm bu baslık altında bilgilerinize basvurcağım.. Bugun bayan bir soför geri geri gelerek park halinde aracıma carptı ve gözümün önünde kactı.. Polise gidip suc duyurusunda bulundum.. On sağ camuluk ezildi hç onemli değil.. Tekerin üst kısmından darbe aldığı iÇin teker aksı ust kısımda içeri doğru eğldi galiba surtunererek ilerliyor arac. ARac sola kayıyor ve direksiyon biraz daha yumusamıs geldi.. Yarın cekici ile götürülerecek . Tahminen ne kadar asar kaydı cıar acaba cddi bir durum mudur tecrübeli arkadaslar dan blgi istemekteyim. Ekli dosyayı görüntüle 253778

Geçmiş olsun, bu ülkedeki birbirine hic umursamadan zarar veren insan ve sürücüleri gördükçe daha da moralim bozuluyor, FB7ye yok yere arkadan surttukleri için yeni araba almıyordum, sizin durumla birlikte bu düşüncem daha da percinlendi :(

Aracınız
Simdi serviste 1500tl civarına yapılabileceğini soylediler. Amartsör ve dönme demiri dwğşecekmis sdece ..karakoldan da aradılar adam masrafı ustlenirim şikayette vazgeçerse dmiş.. Cok sukur ucuz kurtardık
Geçmiş olsun, bu ülkedeki birbirine hic umursamadan zarar veren insan ve sürücüleri gördükçe daha da moralim bozuluyor, FB7ye yok yere arkadan surttukleri için yeni araba almıyordum, sizin durumla birlikte bu düşüncem daha da percinlendi :(

Aracınız
Civic FC5 2020
Simdi serviste 1500tl civarına yapılabileceğini soylediler. Amartsör ve dönme demiri dwğşecekmis sdece ..karakoldan da aradılar adam masrafı ustlenirim şikayette vazgeçerse dmiş.. Cok sukur ucuz kurtardık

çok geçmiş olsun hocam, Allah beterinden saklasın. Bu arada şikayetçi olmaktan vazgeçerse masrafı üstlenirim ne demek ? zaten sigortası paşa paşa ödeyecek o masrafı. Siz yine şikayetinizden asla vaazgeçmeyin. Plakasını alamamış olsaydınız o şahısı asla bulamayaacktınız ve yanına kar kalacaktı.

Aracınız
Civic FC5 2018
Yeni konu acmak istemedm bu baslık altında bilgilerinize basvurcağım.. Bugun bayan bir soför geri geri gelerek park halinde aracıma carptı ve gözümün önünde kactı.. Polise gidip suc duyurusunda bulundum.. On sağ camuluk ezildi hç onemli değil.. Tekerin üst kısmından darbe aldığı iÇin teker aksı ust kısımda içeri doğru eğldi galiba surtunererek ilerliyor arac. ARac sola kayıyor ve direksiyon biraz daha yumusamıs geldi.. Yarın cekici ile götürülerecek . Tahminen ne kadar asar kaydı cıar acaba cddi bir durum mudur tecrübeli arkadaslar dan blgi istemekteyim.

Geçmiş olsun, araba sever olarak üzüldüm. Ama durum kaza değil. Kaza olur; iner arabanızdan özür dilersiniz, fark edemedim, dalgındım, hatalıydım dersiniz. Bu mala zarar vermenin ötesinde "vandallık".

Önceki akşam E-6 da takip mesafesini korumayan bir vatandaş geldi sol arkadan tampona vurdu, çizik açık, belki tampon tırnaklarında da kırık var ama beyefendi gibi özür diledi, benim birlikte, akan E-6 trafiğini durdurup çeki demiri plastik kapağını yolda aradı, buldu :) . Böylesine fazla kızamıyorsunuz.
Umarım en az zararla yaptırır keyifle binmeye devam edersiniz. Maalesef bu tip şeyler oluyor. Geçmiş olsun, canınıza bir şey olmasın. Parayla çözümü olan şeyler telafi edilir.

Geri