Civic FC5 Kaza yaptık öneri rica ediyorum

Aracınız
Civic FC5 2020
CivicTR ailesi günaydın

Arkadaşlar AZ ÖNCE küçük bir kaza yaptım acaba DEMİR eğilmiş olabilir mi SENSÖR SAĞLAM SİS FARI TIRNAK KIRMIŞ OLABİLİRMİ ileri geri yaptım sallanma yok önerilerinizi rica ediyorum kasko mu yoksa dışarda kendim mi yaptırayım Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir yer var mı e2720dfa-7fd6-4d9f-a8b0-7fe31889afdb.jpgIMG_1286.JPGIMG_1287.JPG @siviq

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2017
geçmiş olsun hocam göçükçü halleder gibi geldi bana tamponda sıcak suyla veya hava ile geri eskı haline gelebilir. aracın kaskosu var ise kaskodan yaptır derim ama fazla bir sey tutmuyor ise cepten yaptır kaskoyu bozma ya deger mi fiyat alman lazım suç kımde bu arada ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Geçmiş olsun hocam.
Tampon sıcak hava vs ile düzelebilir gibi. Ama kaput göçük işi değil. Düzeltilip boyanacak. Boya kazınmış. Metal esnemiş. Fiyat alın önce, kaskoya bulaşmadan hallolur gibi. Mini onarıma girerse kaskoya yansımaz bile.

Üstad amin ALLAH büyüklerindenkorusun hepimizi
2 yere gittim biri evet kapata 1 karış çapında boya atacağız dedi ve çamurluk yarıya plakalıya kadar boyanacak dedi

Diğeri KAPUT VE ÇAMURLUK boyasız hallederim abim dedi
İkiside ağız birliği
800 TL dedi Başkan

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2020
geçmiş olsun hocam göçükçü halleder gibi geldi bana tamponda sıcak suyla veya hava ile geri eskı haline gelebilir. aracın kaskosu var ise kaskodan yaptır derim ama fazla bir sey tutmuyor ise cepten yaptır kaskoyu bozma ya deger mi fiyat alman lazım suç kımde bu arada ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam şuç bende arkadan vurdum dur kalk esnasında KASKO ya değmez gibi 2 yere gösterdim 800 TL dedi
Fakat biri çamurluk boyanacak dedi yarıya kadar
Kaput için 1 karış çapında boya dedi
Diğeri boyasız hallederim der kafama o takıldı

Hürmetler

gunesec

Özel Üye
Üstad amin ALLAH büyüklerindenkorusun hepimizi
2 yere gittim biri evet kapata 1 karış çapında boya atacağız dedi ve çamurluk yarıya plakalıya kadar boyanacak dedi

Diğeri KAPUT VE ÇAMURLUK boyasız hallederim abim dedi
İkiside ağız birliği
800 TL dedi Başkan

Hürmetler
Amin hocam.
Hasarsızlığın bozulması durumunda bir sonraki yıl kasko fiyatı fazla çıkar haliyle. Çok bir şey değil sanki. Cepten yaptırmak sizi zorlamazsa boyasız hallederim diyen ustaya bir görüşün. Nacizane görüşüm. ben öyle yaptırırdım. Allah beterinden korusun. Selamlar.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Evet ama söktürmeden anlayamayacağız duruyor üstad inşallah onda bir problem yoktur

Hürmetler
İnş yoktur diyeyim ama çarpmada genelde gelen küt tarzı vurma sesindeki darbeyi emen parça genelde o oluyor.

fd112

Özel Üye
Aracınız
Civic FD6 2012
Öncelikle geçmiş olsun. Sanki biraz fazla para istemiş iki ustada. Kaskoyu ve sigortayı bozmaya değmez hasar durumuna göre yüzde 20 ila 70 arası zamlı ödersiniz gelecek yıl sigorta pirimini. ön çeki demirini ve aydınlatma aksamını da kontrol ettirilmesi lüzumlu. Aklınızda soru işareti kalmasın yine de birkaç yere sorun işçilik fiyat açısından değerlendirin

Geri