Civic FC5 Kaza yaptık öneri rica ediyorum

Aracınız
Civic FC5 2020
CivicTR ailesi günaydın

Arkadaşlar AZ ÖNCE küçük bir kaza yaptım acaba DEMİR eğilmiş olabilir mi SENSÖR SAĞLAM SİS FARI TIRNAK KIRMIŞ OLABİLİRMİ ileri geri yaptım sallanma yok önerilerinizi rica ediyorum kasko mu yoksa dışarda kendim mi yaptırayım Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir yer var mı e2720dfa-7fd6-4d9f-a8b0-7fe31889afdb.jpgIMG_1286.JPGIMG_1287.JPG @siviq

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2018
Çok geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın.
Üsküdar'da bir arkadaşımız var honda fabrikasında çalışıyor ve boyasız göçük ustası, Honda'yı iyi bilen biri kaporta anlamında, fotoğrafları atayım ona,size numarasını göndereyim,ondan da bir fikir alın, boyasız ufak bir rütuş ile kurtarma şansımız varsa yardımcı olacaktır.(05362595634 Selçuk)

Aracınız
Civic FC5 2020
Üsküdar'da bir arkadaşımız var honda fabrikasında çalışıyor ve boyasız göçük ustası, Honda'yı iyi bilen biri kaporta anlamında, fotoğrafları atayım ona,size numarasını göndereyim,ondan da bir fikir alın, boyasız ufak bir rütuş ile kurtarma şansımız varsa yardımcı olacaktır.(05362595634 Selçuk)

Hocam amin teşekkürler şimdi gördüm mesajınızı ben arıyorum arkadaşı

Hürmetler

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@ENOVA Geçmiş olsun hocam. Forumdaşlar ihtimalleri güzel bir şekilde açıklamışlar. Bize hacet kalmamış. :)

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
@ENOVA Geçmiş olsun hocam. Forumdaşlar ihtimalleri güzel bir şekilde açıklamışlar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aynen hocam hepsi
SAĞOLSUN VAROLSUN kazasız belasız inşallah
bu forum daki amacımız da bu değil mi zaten bir aile olarak birbirimizle efendice istişare ederek yardımcı olmak.

Hürmetler

Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun inan görünce çok üzüldüm ama kaskodan yaptır bence sağlam iyi bir yere fotoları saklarsin satarken gösterirsin biliyorsun fk7 ler çabuk airbag açıyor bunu yapmamış olmasida çok büyük avantaj hasar küçük çok kayıt yazamazlar autoking şart bence

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun inan görünce çok üzüldüm ama kaskodan yaptır bence sağlam iyi bir yere fotoları saklarsin satarken gösterirsin biliyorsun fk7 ler çabuk airbag açıyor bunu yapmamış olmasida çok büyük avantaj hasar küçük çok kayıt yazamazlar autoking şart bence

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkürler hocam amin öncelikli olarak hepimizi rabbim sevdiklerimizi ve bizleri kaza beladan muhafaza eylesin
Airbag konusu evet bende arkadaşıma bugün aynı şeyi söyledim çünkü sensörler altta diye biliyorum ama 40 km altı idi hızım bırakın hızı dur kalk esnasında oldu öndeki daha doğrusu solumdaki ısuzu kamyonet kalktı ve bir anda durdu sizde hani tam gaza basarsınız 1000-1400 devir TORK gücü yükselmiş kalkarken fren yapınca tutmaz 1300 kg araç ağırlığı biner aynı bu şekilde oldu autoking aradım 8-10 gün sonrası der malum İstanbul DOLU olayı hepsi dolu şu anda bende Ümraniye civarında GÖÇÜK SEPETİ diye bir yer buldum tıka basa dolu birde cadde üzerinde iki ustanın olduğu bir köçük düzeltme atölyesi ikiside aynı fiyat verdi yarın birde sağolsun @Oneplus5t arkadaş bir Honda fabrikasında çalışan arkadaşla irtibat kurduk ona da bi gösterelim bakalım o ne der

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2020
Başkan çok geçmiş olsun, şimdi yeni gördüm. Rabbim beterinden saklasın, çok ucuz atlatmışsın. Hiç kaskoyu bozma bencede. Dışarıdan o fiyatlara ver yaptır gitsin. Tekrar geçmiş olsun

@ENOVA

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız

Aynen zeynep kamilde bir zamanlar aynı serviste giderdik Hondaya temizdir düzgün işçiliği vardır tavsiye ederim herkese :))
Image1602540646.987954.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri