Civic FC5 kaza yaptım, araç pert

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
evet, resimler kazadan bir ay sonra çekildi

mi6x
Belirttiginiz gibi aracin sasesi pek hasar almamis sasirmamak elde degil,insanimiz saglamlik denildiginde kaporta olarak algilasada asil noktanin sase oldugunu gormezden geliyorlar.

Aracınız
Civic FC5 2019
Belirttiginiz gibi aracin sasesi pek hasar almamis sasirmamak elde degil,insanimiz saglamlik denildiginde kaporta olarak algilasada asil noktanin sase oldugunu gormezden geliyorlar.
kesinlikle haklısınız, resimlerde görünmüyor ama saşe de problem yok, belki biraz egilmistir o kadar. en azından sağ ön saşe kırılabilir yada eğilerek ön cama kadar girmesini beklerdim. demek ki fc5 ler hakikaten sağlam araçlarmış

mi6x

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok geçmiş olsun, Allah tekrarını yaşatmasın.

Bende bir Civic pert ettim ve yine Civic den devam ediyorum.
Gerçekten güvenlik kafesi olayına çok kafa yoruyorlar Allah'a şükür ki minimum beden hasarıyla kurtuluyoruz.

Yeni aracınızı kazasız, belasız, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

2016 - FB7 - Modulo
2018 - FC8 i-DTEC - Mugen
2020 - FC5 - Turbo & Mugen Melez :)

Aracınız
Civic FC5 2017
araç üzerindeki lastikler yazlık turanzalar galiba, kaza esnasında süratlimiydiniz, hava sıcaklığı ve yağış durumu nasıldı, biraz bahsedebilirmisiniz. Lastiklerin kazadaki etkisini merak ediyorum açıkçası.

Aracınız
Civic FC5 2019
araç üzerindeki lastikler yazlık turanzalar galiba, kaza esnasında süratlimiydiniz, hava sıcaklığı ve yağış durumu nasıldı, biraz bahsedebilirmisiniz. Lastiklerin kazadaki etkisini merak ediyorum açıkçası.
kaza Manisa yolunda oldu. hava 4 derece civarı. önleri yeni almıştım falken, arkalar turanza, henüz değiştirmemiştim. diş derinliği fazla diye. sürat vardı. hava yağışlıydı ve yol su dolmuş. hava karanlık olduğu için yoldaki biriken yağmur sularını göremedim.

mi6x

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Çok çok geçmiş olsun. Büyük bir kaza atlatmışsınız gerçekten korkunç.

Ben de 1 ay kadar önce yeni başlayan yağmurla kayganlaşan yolda kontrolümü kaybederek refüje çıkarak aracımı pert etmiştim. Yağmurlu havalar gerçekten riskli. Araçlarımız ise gerçekten güven veriyor bu kaza sonuçlarında dahi. Ben de Honda almayı düşünüyorum sizin gibi.

Geri