Kaza yaptım arkadaşlar

AliDuran18

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar 2 saat kadar önce ufak bi kaza yaşadım opetin içinde atm lerin önünde park yerinden geri gelirken park sensörünün uyarı sesiyle arkamdaki arabayı farkedip durdum arkamdaki araçta dönüyordu ( ama cok acaip bi donme şekli arkası boş tır döndürüyor arkadaş zaten e ehliyetli ) görüp duruyor( bu esnada ikimizde duyoruz ) sonra arkadaki arkadaş kurtarır diye devam ediyor ve sonuç kaza tespit tutanağı tuttum şimdi merak ettiğim

Otoparktan çıktığım için hatalı benmi olurum sigorta şirketi nezdinde

Servis bu tamponu onarır mı yoksa degisimmi isteyecektir ?

Bu isler nasıl oluyor cok bilmiyorum benim tramerime yada kaskoma yansiyacakmi karşı taraf bu onarılır ben hasarı karşılayım ikimizede ceza yazmasınlar falan dedi ama sizce ne yapmayalım yarın servise götürüp öğreneceğim

Birde belirtmek istedim brnim aracim durduktan sonra hiç hareket etmedi adamda tamponu surttukten sonra direk durdu 20190505_115531.jpeg20190505_112616.jpeg20190505_123854.jpeg20190505_112611.jpeg

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hiç bişey yok arabanizda sadece o ufak plastik parçanın ucu kirilmis. Tampon sökülüp boyanir o plastik parçayı alın servisten disarida boyatin. En fazla 700 800 liralık masraf var. Serviste yok boya yok sensör değişimi parça degisimi derken en az 1500 masraf çıkarır. Bir ihtimade tampon braketi kirilmis olabilir. Disarida karşı tarafin sigirtasindan halledersiniz.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bencede hic sigortaya gerek yok. Bostan yere hasar kaydi islenir. Kendiniz tamir ettirin tamponu. Servise sorun tamponda ki reflektorlerin fiyatini ben size yardimci olurum.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

AliDuran18

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2018
Ben yarın servise gideyim sorayım ne fiyat çıkarıyorlar ne olup bitiyor öğreneyim simdi kaza tutanağı var ama bide kim kusurlu kim degil belli değil henüz biz tutanağı tutup ayrıldık bide detaylı bilgi almış olurum sigortacıdan tekrarda yazarım arkadaşlar teşekkür ederim ilginiz için

AliDuran18

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2018
Birde brn sie yardımcı olurum derken yedek parca anlamında mı söyledin üstadım yani yedek parça isi falan mı yapıyorsunuz ona göre size ulaşırım
Bencede hic sigortaya gerek yok. Bostan yere hasar kaydi islenir. Kendiniz tamir ettirin tamponu. Servise sorun tamponda ki reflektorlerin fiyatini ben size yardimci olurum.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Rapordaki ifadeleriniz çok önemli. Otoparktan çıktığınızı yazdı iseniz %50 %50 çıkabilir. Hasara gelince sensörlerde bir şey yok ise boya tamiri kasko için plastik aksamda sınırsız. Kaskonuz varsa Mini onarım kısmını okuyun kriterleri karşılıyor mu? Bazıları 5 cm sınırı vs getiriyor. Önce bir kaportacıda tamponu yerine otutturun, sonra mini onarımdan plastik aksamı yaptırabilirsiniz. Kaskonuz yoksa hızlı onarım servislerinden fiyat alın. Bir şey tutmaz.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Geçmiş olsun büyük bir şey değil gibi görünüyor.
Allah beterinden korusun.

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba arkadaşlar 2 saat kadar önce ufak bi kaza yaşadım opetin içinde atm lerin önünde park yerinden geri gelirken park sensörünün uyarı sesiyle arkamdaki arabayı farkedip durdum arkamdaki araçta dönüyordu ( ama cok acaip bi donme şekli arkası boş tır döndürüyor arkadaş zaten e ehliyetli ) görüp duruyor( bu esnada ikimizde duyoruz ) sonra arkadaki arkadaş kurtarır diye devam ediyor ve sonuç kaza tespit tutanağı tuttum şimdi merak ettiğim

Otoparktan çıktığım için hatalı benmi olurum sigorta şirketi nezdinde

Servis bu tamponu onarır mı yoksa degisimmi isteyecektir ?

Bu isler nasıl oluyor cok bilmiyorum benim tramerime yada kaskoma yansiyacakmi karşı taraf bu onarılır ben hasarı karşılayım ikimizede ceza yazmasınlar falan dedi ama sizce ne yapmayalım yarın servise götürüp öğreneceğim

Birde belirtmek istedim brnim aracim durduktan sonra hiç hareket etmedi adamda tamponu surttukten sonra direk durdu Ekli dosyayı görüntüle 252258Ekli dosyayı görüntüle 252259Ekli dosyayı görüntüle 252260Ekli dosyayı görüntüle 252261

Hocam öncelikle geçmiş olsun geçenlerde bende beton bloğa arka sağ tarafı vurdum serçe parmağım kadar yerin boyası gitti tampon görünüyor avuç içi kadar yerde de pasta cila istiyor tampon sizin ki gibi yerinden ayrılmıştı bir ? yumrukla yerine oturttum ? sadece boyası kaldı o da önemsiz görüyorum tekrardan geçmiş olsun

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri