Kaza Yaptım Çok Acil

Ugr60

0
Çok sağolun arkadaşlar. Hava yastığı açıldığı zaman o tarafa savruldum galiba bi yarım saat kulaklarım işitmedi. Araç için bir kaç yerle görüştüm pert diyorlar genel görüş ama içim hiç rahat değil... Allah kimseye kaza bela vermesin..

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam kasma sıķma kendini. Çok rahat pert olur bu araç. Sağdaki hasarların hiçbiri olmasa direk hava yastıklarından perte çıkarırlar aracı için rahat olsun. Kasko bedelinde iyi pazarlık yap. Sana normal fiyat teklifi edecekler siz ne dusunuyorsunuz diye soracaklar. Piyasa fiyatinin ustunde fiyat belirt nacizane tavsiyem

Aracınız
Civic FC5 2020
bu araçda görüntüde çok hasar yokmuş gibi gelsede, inanın çok parça değişimi var... Bence bu aracı çok çok yüksek ihtimal PERT edecektir sigorta...

Aracınız
Civic FC5 2019
Allah beterinden korusun kollasın. Çok geçmiş olsun. Sevdiklerinizde ,sizde ve karşı tarafta bir yaralanma yoktur İnşAllah.
Arkadaşlar görüş belirtmişler zaten. Gönlünüz ferah olsun.

Ugr60

0
Çok sağolun arkadaşlar insan böyle durumda sadece psikolojik destek arıyor. Moralim gerçekten bozuk durumda . Çok seviyordum çok bakıyordum arabama adeta toz konmuyordu.. sakınılan göze çöp batarmış işte. Allah'a şükür ailem çocuklarım arabada değildi. İnşallah perte çıkar tek temennim bu yoksa tamir verilirse artık içime sinmez ne yaparım bilmiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2017
Çok geçmiş olsun. canınıza birşey olmamış ya ona bakın. malın yenisi yerine konur ama giden can geri gelmiyor. o yüzden üzülmeyin. kaskonuzda varmış inşallah istediğiniz gibi sonuçlanır.

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok sağolun arkadaşlar insan böyle durumda sadece psikolojik destek arıyor. Moralim gerçekten bozuk durumda . Çok seviyordum çok bakıyordum arabama adeta toz konmuyordu.. sakınılan göze çöp batarmış işte. Allah'a şükür ailem çocuklarım arabada değildi. İnşallah perte çıkar tek temennim bu yoksa tamir verilirse artık içime sinmez ne yaparım bilmiyorum.

Modeli ve yılı nedir hocam aracının

Aracınız
Civic FB7 2013
Geçmiş olsun.
% 77 perte çıkar.
Hava yastıklarının patlaması ağır kaza olduğunu işaret ediyor.
Ümit ediyorum alacağınız parayla daha iyisine binersiniz

Geri