Kaza Yaptım Çok Acil

Ugr60

0
İnşallah hocam çok sağolun. Perte çıkmasını istiyorum bir yandan da için parça parça seviyordum severek biniyordum perte çıksa aynısından alamayacam verecekleri paraya ev aldım üzerine ekleme imkanım yok çıkmasa içime sinmeyecek artık onu kullanmak dünden beridir kendime gelemedim düşünmekten çok zormuş ilk kez başıma böyle birşey geldi .. hakikaten de tüm samimiyetimle söylüyorum Rabbim kimseye kaza bela vermesin özellikle benim gibi duygusal yapılı insanlar için oldukça zor...
çok geçmiş olsun öncelikle aracınız perte çıkar hava yastıkları kapılar ve en önemlisi aracın yürüründe ciddi bir sıkıntı var

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Geçmiş olsun hocam. Aracınız perte çıkar benim tecrübeme göre. 2 hava yastığı ve sağ taraftaki alt takımlar hasar almıştı benim. Başka bir hasar yoktu. Perte çıktı. Kalem kalem değişim için hesap yaptırdığımda direksiyon kutusu dahil 140bin TL tutuyordu serviste fb7 nin. Sizin hava yastıkları sadece zaten 60bin den fazla tutar.6284CDBD-2273-4BFD-AD23-93A18168F742.jpeg

Ugr60

0
Çok sağolun hocam dizede geçmiş olsun. Benim arka sol kol kırdı, sağda eğik durumda. 6 hava yastığı iki kapı çamurluk vs vs...
Hocam pert denildikten sonraki süreç nasıl işledi beni aydınlatabilir misiniz biraz geri dönüş ödeme işlemleri, aracın piyasa değerini verecekleri mi nasıl olack ?
Geçmiş olsun hocam. Aracınız perte çıkar benim tecrübeme göre. 2 hava yastığı ve sağ taraftaki alt takımlar hasar almıştı benim. Başka bir hasar yoktu. Perte çıktı. Kalem kalem değişim için hesap yaptırdığımda direksiyon kutusu dahil 140bin TL tutuyordu serviste fb7 nin. Sizin hava yastıkları sadece zaten 60bin den fazla tutar.Ekli dosyayı görüntüle 265822

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Cok geçmiş olsun, hiç kimseye bir şey olmaması daha önemli. Aracın yenisi gelir,tamiri olur.Velhasil sizin araç pert olur gibime geliyor.servis ve eksper gerekeni yapar

Aracınız
Civic FB7 2012
Çok geçmiş olsun hocam. İçiniz rahat olsun, 6 hava yastığı bile perte çıkması için yeterli bence.

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok sağolun hocam dizede geçmiş olsun. Benim arka sol kol kırdı, sağda eğik durumda. 6 hava yastığı iki kapı çamurluk vs vs...
Hocam pert denildikten sonraki süreç nasıl işledi beni aydınlatabilir misiniz biraz geri dönüş ödeme işlemleri, aracın piyasa değerini verecekleri mi nasıl olack ?

Hocam pert karari verildigi an veya veriomeden hemenn once sizi arayacaklar araciniz icin beklentiniz nedir ne kadar fiuat bekliyorsunuz diye. Mumkun oldugunca yuksek soyleyin. Pazarlik yapin. Toplasaniz tum islemler 2 haftai bulur para size gecene kadar. Kasko degeri suan 272 bin tl gozukuyor yanlis bakmadiysam. Sahibindene veya baska sitelere mutlaka bakin ortalama fiyat cikarin ustunu soyleyin

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016

Sağ olun hocam. Kaskodan danışman zaten sürekli iletişimdeydi benimle ve piyasa değerine göre bir tık fazla ya da aşağı yukarı aynısı veriliyor. Benim paranın bana yatması 1 ayı geçmişti.

Geri