Civic FC5 Kaza yaptım yardım lütfen.

Selam kayhan hocam teşekkür ederim. Sansör dahil fiyat verdi ama kaportacı 20 yıllık dostumuz
Gecmis olsun. Gordugum kadariyla farda bir sey yok. Sadece tampon parcalanmis cikma bulunabilir cok rahat bir sekilde. Panjurda sorun var mi bilmiyorum ama eger varsa onu da cok rahat bulursunuz bulamazsaniz tuningcilerin hepsinde siyah panjur satiliyor alip onu takabilirsiniz. Zaten camurlukta hic bir sey yok orasi duzeltilir lokal boyayla halledilir. Asil para tutacak yer sensorler onlari da cikma satan yerlerden bulunur. Ben ustun koru sari siteden baktim hepsini bulabilirsiniz. Verilen fiyata sensorler dahilse fiyat bence normal ...

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun hocam, Allah bir daha yaşatmasın. İyi bir işçilik ile kazadan eser kalmaz, sıkmayın canınızı.

Cok sagolun. Bu forum iyiki var yani adminlerimiz herseye yetisiyor masallah üyelerde adminlerden aşağı değil sağolun içim rahatladı biraz.
Geçmiş olsun hocam, Allah bir daha yaşatmasın. İyi bir işçilik ile kazadan eser kalmaz, sıkmayın canınızı.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Çok geçmiş olsun hocam iç taraflarda birşey yoksa ki ustanız da öyle demiş yetkili servise kaskoya hiç gerek yok. Çamurluğa zaten birşey olmamış nazarlık olarak bıraksanız da çok göze batmaz ama olmadı göçük düzeltme de sıkıntısız orjinal hale getirilir.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Geçmiş olsun.
Onarım için 2000 tl gayet iyi fiyat. Bunu da kaskodan karşılatmak mümkün mü acaba?

fd112

Özel Üye
Aracınız
Civic FD6 2012
Geçmiş olsun sadakanızı verin nazar diyelim daha beter olabilirdi Allah esirgesin.Ana hatlarda ve ön kaporta da sorun yok temiz işçiliği olan yer yaparsa ki tanıdığınız bence hiç keyfinizi bozmayın 2000 tl birşey değil sadece fotoğraflarınızı iyi muhafaza edip yedekleyin. ileride satışta size faydası olacaktır.

Geri