Civic FC5 Kaza yaptım yardım

Arkadaşlar aracımı daha bugün aldım memlekete giderken öndeki araca duramayıp çarptım kasgom yok daha bunun bana ne kafar masrafı olur masıl çözerim.. bütün keyfim mahvolduIMG_1243.JPGIMG_1242.JPG

Aracınız
Civic FC5 2019
Hayır hocam ankarada bi arkadaştan aldım, memlekete gidince yaptırayım dedim başıma geldi işte
Tampon ne kadar tutar acaba, yol üstünde bi yetkili servise gösterdim 4-5 bin masraf tutar dedi
Takmışsınız kafaya .
Bak şimdi ,belki o ufak kaza esnasında kaybettiğin zaman ile başka bir büyük kazayı başından savdın. Bilemeyiz. Hayr bildiğimizde şer,şer bildiğimizde hayr olabilir.
Gönlünüz ferah olsun. Umursamayın bile. Aracınıza güle güle binin. Canınız sağolsun. Ferah tutun kendinizi.
Siz temiz adammışsınız. Ne sahtekarlar var. Tutanak felan yok. İsteseydiniz yarın kasko yaptırır 3 gün sonrada duvara çarptımda diyebilirdiniz. Allah daha güzel arabalara sahip olmayı nasip etsin.

Moderatörün son düzenlenenleri:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar aracımı daha bugün aldım memlekete giderken öndeki araca duramayıp çarptım kasgom yok daha bunun bana ne kafar masrafı olur masıl çözerim.. bütün keyfim mahvolduEkli dosyayı görüntüle 262336Ekli dosyayı görüntüle 262337
Geçmiş olsun, bence gideceğiniz yerde iyi bir kaportacıya aracı gösterin, ön tampon ve muhtmelen ön tampon demirinde hasar olma ihtimali yüksek, far ve sensörlerde sorun yoksa tampon tamiri ve tampon demiri değişimi ciddi bir fiyat tutmaz diye düşünüyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun. Anlık şeyler Allah beterinden korusun. Ama kasko yaptırıp daha sonra kasko üstünden de halledebilirsiniz. Bu art niyet değil sonuçta kasko bu tarz durumlar için var. Tabi hasarsızlığınız varsa onun bozulması dezavantaj olur.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Civic FC5 2018

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Civic FC5 2017
çok geçmiş olsun umarım ucuz yollu halledebilirsiniz.diğer arkadaşlarında dediği gibi kasko yaptırıp kaskodan yaptırabilirsiniz.normalde kasko yapılırken aracı görmek isterler ama buna uyan sigortacı çok yok o yüzden takılmaya gerek yok.ama şu varki örneğin bu gün kasko yaptırdınız yarın gidip kaskodan işlem yaptırmayın.aksi halde kasko firması tek taraflı kaskoyu iptal ediyor.sizin için şu an kasko yaptırma olayı çok uygun.çünki aracı yeni aldınız kasko yaptırdınız 5 gün sonra ufak kaza yaptınız bunu kasko çok sorgulamaz düşüncesindeyim.tekrardan geçmiş olsun.

Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun, Ankara'da oled oto ve İstanbul'da Aygaraj'da orjinal çıkma tamponlar mevcut olabiliyor,arka tampona dün 1000 lira demişti oled,servis ve tanıdık tamircilerden önce bu iki tuningciden fiyat alabilirsiniz,en büyüğü bu olsun diyelim, kenfinizi kaçırmayın, trafikte her şey olur, kapı önünde park edenler sağ olsun benim aracın sağı solu kalmadı ezik cizikten.Allah can sağlığı versin...

Aracınız
Civic FC5 2017
çok geçmiş olsun umarım ucuz yollu halledebilirsiniz.diğer arkadaşlarında dediği gibi kasko yaptırıp kaskodan yaptırabilirsiniz.normalde kasko yapılırken aracı görmek isterler ama buna uyan sigortacı çok yok o yüzden takılmaya gerek yok.ama şu varki örneğin bu gün kasko yaptırdınız yarın gidip kaskodan işlem yaptırmayın.aksi halde kasko firması tek taraflı kaskoyu iptal ediyor.sizin için şu an kasko yaptırma olayı çok uygun.çünki aracı yeni aldınız kasko yaptırdınız 5 gün sonra ufak kaza yaptınız bunu kasko çok sorgulamaz düşüncesindeyim.tekrardan geçmiş olsun.
nasıl sorgulamaz öle bi sorgular ki her yerde kamera var artık uzaydan takıp edıolar öle bir durumu kanıtlarsa kasgo şirket i birde size dava acarsa dolandırıcılık sucundan işlem gorursunuz artık öle yok çakallık

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri