Klima soğutmuyor .. Fc5 2019 Eco Elegans

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar Değerli Honda ailesi

2019 fc5 Eco Elegans kullanıcısıyım . Bugün klimanın soguk üflemediğini farkettim . Hatta ( Lo )konuma ğetirdiğim halde soğuk üflemiyor . (Of) durumuna getirince daha çok sıcağa yakın üfleme yapıyor .sebebi ne olabilir . Sizce değerli yorumlarınızı bekliyorum .

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2014
10 nesil civiclerde radyatör sorunlu olarak monte edilmiş burda kuzey amerikada bu yüzden araçlara klima sistemine 10 yıl garanti eklendi muhtemelen Türkiyede mevcut bir durumdur aldıgınız yere veya en yakın bayi başvurdunuzda ücretsiz degişim yapıcaklardır arızalı parçada.

Aracınız
Civic FC5 2019
10 nesil civiclerde radyatör sorunlu olarak monte edilmiş burda kuzey amerikada bu yüzden araçlara klima sistemine 10 yıl garanti eklendi muhtemelen Türkiyede mevcut bir durumdur aldıgınız yere veya en yakın bayi başvurdunuzda ücretsiz degişim yapıcaklardır arızalı parçada.
Malesef yüksek servis fiyatlarından dolayı Bakımlarını dışarda özel serviste yaptırıyorum . Muhtemelen sorun çıkaracaklar ama şansımı deneyeceğim . Yarın ilk kendi ustam a bi göstereyim . Servisle ilgili gelişmeyi aynı zamanda süreçle ilgili bilgiyi mutlaka paylaşacağım .
Yorum yorum yapan forumdaşlara teşekkür ederim .

İyi akşamlar

Hmm o zaman soyliyim daha iki gün önce burda sizin gibi garanti dışı kalan araca servis 9 bin lira hesap çıkardı bilginize garanti kurallarinin dışına çıkmış siniz keşke devam etseydi biz ucretsiz değişirdi şimdi 9 bin en az ödeyeceksiniz net bilgi

Aracınız
Civic FC5 2019
Hmm o zaman soyliyim daha iki gün önce burda sizin gibi garanti dışı kalan araca servis 9 bin lira hesap çıkardı bilginize garanti kurallarinin dışına çıkmış siniz keşke devam etseydi biz ucretsiz değişirdi şimdi 9 bin en az ödeyeceksiniz net bilgi
Gaz bitmesini ümit ediyorum veya eksilmesini

Xedos

Özel Üye
2020 fk7 var bende. Klima calismiyor. Haftasonu randevu icin arayinca Bora persembe gunune Efe de pazartesiye randevu verince Efe’ye gitmek zorunda kaldim ve guc bela verdim arabayi Pazartesi arabayi. Yarin Carsamba ve haber yok. Servisi 16 kez aramama ragmen ulasip da bilgi alamadim.
Pimpirik bi tip sayilmam ama ne zaman vereceksiniz Allah’in cezasi arabayi diyecegim, yani nasil gerildim anlatamam. Gittigimde de tam bir saat beklemistim verirken.
Yani Arkadaslar gercekten araba yansa bir daha gitmem Honda Efe’ye buyuk konusuyorum. Yarin da ogleden sonra uygunum; direkt gidecegim ve liftte olsa indirtip cikartacagim arabayi. Neyse hesap cikartin kardesim bitmistir artik. Onbinde olmayan arabayi da bir kez de Bora’yi denerim, olmazsa da ciksin garantiden yaptiririm kendim yeter ya. 30 yildir arac kullaniyorum. Kac tane arabam oldu bilmiyorum ezbere ama hayatimda gordugum en kotu servis deneyimi oldu.
Arabayi yenileyelim deseler bir daha ASLA girmem Efe’ye. Bu da burada yazili kalsin.
Bu arada hem Efe hem Bora kronik bir klima arizasi yok dedi daha ilk cumlede. Benden once gelen bir kadin da 2018 civic klima icin gelmis.
Ya ne gerizekali cumleler bunlar. Artik herkes arastirinca goruyor ogreniyor yani oyle dedin de ne oldu? Aaaa hata yokmus mu dedi herkes. 2 yasinda arabada gaz bitti sanki. Evin yedek araci 13-14 yasinda bir corsa ve 150binde bir arac. Klimasi canavar. Hayatimda kullandigim hic bir arabanin da gazi bitmedi bu arada. Iki yasinda Civic’te mi bitti?

<> 2020 Honda Civic Sport+ Man.

Son düzenleme:
Geri