Klima soğutmuyor .. Fc5 2019 Eco Elegans

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar Değerli Honda ailesi

2019 fc5 Eco Elegans kullanıcısıyım . Bugün klimanın soguk üflemediğini farkettim . Hatta ( Lo )konuma ğetirdiğim halde soğuk üflemiyor . (Of) durumuna getirince daha çok sıcağa yakın üfleme yapıyor .sebebi ne olabilir . Sizce değerli yorumlarınızı bekliyorum .

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Xedos

Özel Üye
Sabah hışımla servise yola çıktım aracın durumunu görmek ve her ne durumda olursa olsun verin kardeşim demek için. Yarım saat sonra telefon çaldı. Efe arıyor, araç hazır. Saat sabah 09:30. Neyse gittim hemen her sorunu çözülmüş (park sensörlerinden ikisi arızalıymış, onların da siparişi girilmiş. Klima da mis gibi üflüyor filan, sakinleştim. Klima radyatörü aynı sizin problemler gibi, delinmiş ve garantiden değişmiş. işçilik hariç 9000 lira fiyatı varmış garantisi olmasaymış vs vs.
Dilerim sizdekiler de garantiden hallolur dostlar.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim sorunum ilk başta yarım saat kadar soğuk üflüyor belli bir süre sonra klima ayak kısmına sıcak üfleme yapıyor. Üst tarafa normal soğuk üflüyor. İndim radyatöre baktım herhangi bir nemlenme göremedim. Neden böyle olur fikri olan var mıdır?

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
2020 fk7 var bende. Klima calismiyor. Haftasonu randevu icin arayinca Bora persembe gunune Efe de pazartesiye randevu verince Efe’ye gitmek zorunda kaldim ve guc bela verdim arabayi Pazartesi arabayi. Yarin Carsamba ve haber yok. Servisi 16 kez aramama ragmen ulasip da bilgi alamadim.
Pimpirik bi tip sayilmam ama ne zaman vereceksiniz Allah’in cezasi arabayi diyecegim, yani nasil gerildim anlatamam. Gittigimde de tam bir saat beklemistim verirken.
Yani Arkadaslar gercekten araba yansa bir daha gitmem Honda Efe’ye buyuk konusuyorum. Yarin da ogleden sonra uygunum; direkt gidecegim ve liftte olsa indirtip cikartacagim arabayi. Neyse hesap cikartin kardesim bitmistir artik. Onbinde olmayan arabayi da bir kez de Bora’yi denerim, olmazsa da ciksin garantiden yaptiririm kendim yeter ya. 30 yildir arac kullaniyorum. Kac tane arabam oldu bilmiyorum ezbere ama hayatimda gordugum en kotu servis deneyimi oldu.
Arabayi yenileyelim deseler bir daha ASLA girmem Efe’ye. Bu da burada yazili kalsin.
Bu arada hem Efe hem Bora kronik bir klima arizasi yok dedi daha ilk cumlede. Benden once gelen bir kadin da 2018 civic klima icin gelmis.
Ya ne gerizekali cumleler bunlar. Artik herkes arastirinca goruyor ogreniyor yani oyle dedin de ne oldu? Aaaa hata yokmus mu dedi herkes. 2 yasinda arabada gaz bitti sanki. Evin yedek araci 13-14 yasinda bir corsa ve 150binde bir arac. Klimasi canavar. Hayatimda kullandigim hic bir arabanin da gazi bitmedi bu arada. Iki yasinda Civic’te mi bitti?

<> 2020 Honda Civic Sport+ Man.
Şimdiye kadar bakımları Kayseri inciroğlunda yaptırırdım. Bu yıl mecbur efe de yaptırdık. Müşteri temsilcisi Ahmet var orda. Çocuk çok ilgili beyfendi. Efe ye giderken direk o temsilci ile diyaloğa geçerseniz ilgilenir diye tahmin ediyorum.

Benim sorunum ilk başta yarım saat kadar soğuk üflüyor belli bir süre sonra klima ayak kısmına sıcak üfleme yapıyor. Üst tarafa normal soğuk üflüyor. İndim radyatöre baktım herhangi bir nemlenme göremedim. Neden böyle olur fikri olan var mıdır?

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kronik işte radyatör delinmiş servise acil git değiştir 9 10 bin diyollar bak

Xedos

Özel Üye
Şimdiye kadar bakımları Kayseri inciroğlunda yaptırırdım. Bu yıl mecbur efe de yaptırdık. Müşteri temsilcisi Ahmet var orda. Çocuk çok ilgili beyfendi. Efe ye giderken direk o temsilci ile diyaloğa geçerseniz ilgilenir diye tahmin ediyorum.

Cok tesekkur ediyorum not aldim

<> 2020 Honda Civic Sport+ Man.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
2018 FK7 aracımın kliması soğutmamaya başlamıştı. 3 bin km sonra bakıma girecektim idare ederim dedim ama edemedim. Havalar çok sıcak bu ara. Bursa İnallar'ı aradım gaz dolumu 2000 TL istediler :D Sonra otopratikte 400e hallettim. Yalnız kafamı kurcaladı. Araç tabi 4 yaşında ve 100 binde. Gaz bitmiş olabilir diye düşündüm ama bir kaçak vs. olmadan da nasıl bitecek diye soru işareti oluştu kafamda. Sıradaki bakımda kontrol ettireceğim.

2018 FK7 aracımın kliması soğutmamaya başlamıştı. 3 bin km sonra bakıma girecektim idare ederim dedim ama edemedim. Havalar çok sıcak bu ara. Bursa İnallar'ı aradım gaz dolumu 2000 TL istediler :D Sonra otopratikte 400e hallettim. Yalnız kafamı kurcaladı. Araç tabi 4 yaşında ve 100 binde. Gaz bitmiş olabilir diye düşündüm ama bir kaçak vs. olmadan da nasıl bitecek diye soru işareti oluştu kafamda. Sıradaki bakımda kontrol ettireceğim.
Gaz değil problem yeni bı arqcta gaz bitmez muhtemelen bı daha yaşayacan kronik radyatör delinmiş garantin bitmeden yaptir

Geri