Lastik konusunda yardım

Ad Soyad
Tunahan balkır
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar lastiklerimi değiştirmeyi düşünüyorum ve aracıma uygun piyasadaki en uygun lastik hangisidir yol tutuşu en önemlisi tabiki ama birazda böyle çok yol sesi yapmasa güzel olur IMG_6468.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Michelin Primacyv4 conti 6 bunlar üst segment,para meselesi tabi f/ p istersen falken ecorun serisi yumuşak sessiz gariban işi dersen Petlas Dunlop alabilin yani bütçeye bakar bu iş ama iyi lastik istiyorsan 8 9 bini gözden cikaracan

Falken ziex ze310 ecorun kullanıcısı çok. F/P lastiği olumsuz yorum pek duymadım.

Merhaba arkadaşlar lastiklerimi değiştirmeyi düşünüyorum ve aracıma uygun piyasadaki en uygun lastik hangisidir yol tutuşu en önemlisi tabiki ama birazda böyle çok yol sesi yapmasa güzel olur Ekli dosyayı görüntüle 269491

Ben falken kullanıyorum 1 yıldır, fren tutuşu mesafesi ve yol sesi gayet başarılı.. ne çok iyi ne çok kötü orta segment lastiklerdir memnun kalırsınız...

Honda madness

Falken As210 (dört mevsim) kullanıyorum diğer aracımda. Aracın konforunu artırdı ve yol tutuşunu beğendim.

Civic'te Bridgestone'un dört mevsim lastiği var, Falken'i daha sonra taktırmıştım. Bilseydim kesinlikle Falken takardım Civic'e de. Yine de Bridgestone da iyi.

arkadaşların dediği gibi biraz bütçe içi ben 18 jantlarımla michelin primacy 4 kullanıyorum efsane lastikler ben alırken 2 sene önce 540 tl ydi şimdi tanesi 1800 tl civarı. 18 jant olmasına ragmen inanılmaz sessiz ve konforlu lastikler. bütçeniz yetiyorsa michelin derim bi tık altı için falken 310 takabilirsiniz

Continental premium concact6 tanesi 1150 tl dün fiyat aldım. Bu sefer sormadım ama öncekilerde takma içinde oluyorve rot balansta içinde oluyor. Daha önce kullandığım bridgestone ecopia 100 serisi vardı 2012 lerde çok iyi bir seriydi sessiz ve yol tutuşu mükemmeldi. Şimdi serilerini kullanmadım. Michelin primacy 3 çok memnun kaldığım bir seridir. Kışlıkta da nokian wetprof çok iyidi. Sağlam karlı havada banamısın demedi hatta bir lastik nasıl olurda bu kadar geliştirilebilir diye şaşırtan bir lastiktir beni. Mevsim konusunda ben yaz ayrı kullanmaktan yanayım ve dört mevsim nedense mantıklı gelmiyor. Kalite olarak lastik zamanla kendini gösteriyor yıllar geçince hamur kalitesi o zaman ortaya çıkıyor. Lastiklerin rafta bekleme ömrü olduğu için iyi koşullarda saklanmış lastiktir önemli olan. F/p açısından Direkt seneye bakıp aldanmamak lazım. Çünkü iyi koşullarda saklanmış 1-2 yıl önceki aynı marka 500 tl ucuz lastiği iyi koşullarda saklanmamış yeni lastiğe yeğlerim.

f/p ürünü Falken.

Fakken hangi serisi? Bu arada bir site biliyorsuzdur gerçi. Lastikleri hakkında ayrıntılı puanlama yapan bir site ordan lastiklerin bir çok puanına bakabilirsiniz

Merhaba arkadaşlar lastiklerimi değiştirmeyi düşünüyorum ve aracıma uygun piyasadaki en uygun lastik hangisidir yol tutuşu en önemlisi tabiki ama birazda böyle çok yol sesi yapmasa güzel olur Ekli dosyayı görüntüle 269491

Conti premium contact 6 yazlik olarak alabileceginiz en gurultulu lastiklerden biridir. Ayrica rakiplerine gore daha az yol yapar. Frenaji cok basarilidir.

Su anda en sessiz ve basarili yazlik Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 gorunuyor. Sonrasinda Michelin Primacy 5

Lastikte ucuz alinmaz. Lastik hayat kurtarir.

<> 2020 Honda Civic Sport+ Man.

Geri