Lpg de benzin yakması

Aracınız
Civic FB7 2012
İyi günler...Foruma yeni katıldım.Yeni 2012 civic fb7 otomatik lpg aldım.50 tl lik benzin aldım.Gazı fulledim.Benzin sadece 10 kere sadece benzinle çalışmakla sonra hareket etmeden gaza geçirmeme rağmen bitti.Gazı bir kere fulledim sadece ..Ama benzin bitti...Giderken sanki benzin yakıyor gibi...Giderken Gideceğim mesafe bilgisayarda tıkır tıkır düşüyor...Yardımcı olursanız sevinirim.Ankarada ikamet ediyorum

Aracınız
İyi günler...Foruma yeni katıldım.Yeni 2012 civic fb7 otomatik lpg aldım.50 tl lik benzin aldım.Gazı fulledim.Benzin sadece 10 kere sadece benzinle çalışmakla sonra hareket etmeden gaza geçirmeme rağmen bitti.Gazı bir kere fulledim sadece ..Ama benzin bitti...Giderken sanki benzin yakıyor gibi...Giderken Gideceğim mesafe bilgisayarda tıkır tıkır düşüyor...Yardımcı olursanız sevinirim.Ankarada ikamet ediyorum

Benzin bitmemiştir hocam büyük ihtimalle aracınız benzinde gittiğini sanıyor ve ibreyi düşüyor. Aracınızda aslında benzin var. Bunun düzelmesi için bir emülatör gibi bir şey takıyorlar.

Kün feyekün..

Aracınız
Civic FB7 2014
arladaşlar 1. durum kesinlikle 3500 devirden sonra tüm lpg ler benzin takviyesi kullanıyor bunu herhangi bir lpg bakım yerine götürürseniz benzin takviyesini kapattırabilirsiniz.
2. civiclerde eve gazla gitsende benzin göstergesi belli bir süre sonra düşüyor onda arkaşın dediği gibi bir parça takarak sorun gidiyor ama stop edilip yeniden çaılıştırıldıgında benzin göstergesi geri ne kadar varsa depoda onu gösterme yerine geliyor.

Aracınız
Civic FB7 2014
Az bi benzin alın eğer ibre yükselirse o emulatoru servisler takiyormus 300liraya

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2012
Bir de uzun yolda mesela en son başıma gelen olayda benzinde kalan km 15 gösterirken 5er 5er yükselip en son 185 km yi göstermişti. Daha önce de başıma gelmişti uzun yolda emülatörle mi alakalı bu da ?

Geri