Lpg depo kaç litre alır?

Aracınız
44 LT. Depomuz var. 40 litre alması lazım mantıken. Dün ben tamamen boş depo ile 32 aldırdım. Daha da zorlatmadım. Şamandra hasar alıyor yoksa vurdurunca.

Sizde kaç litre alıyor?

Dün hatta 34 lt. Alıyor Max. Diye gittim servise. Adamın dediği altına destek metali koymamışlar. Kim takmış bunu böyle dedi. Dedim 3 aydır burada isen sen takmışsındır diye. Şaşırdı eleman. Neyse taktı altına. Biraz kalktı Lpg deposu. Dedi şimdi terazili oldu. Şimdi alır. Bi gittim 32 lt aldı. Daha da bozmuş yani terbiyesiz.

Şamandradan ayarlanmaz falan filan cart curt etti.

Napabilirim?

Trust

0
Aracınız
Pompa attiktan sonra basmasina izin veriyor musunuz hocam. O tak tak sesi gelmesine ragmen doldurmaya devam edenleri gordum de o zaman belki cok aliyordur.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayir hocam.
Siz yine doldurmaya devam eden görmüşsünüz. Ben atabayi sallayan insanlar gördüm ?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
40 lık depoya 45 litre koyan var :D

akif

0
Aracınız
Arkadaşlar merhabalar 2016 model fabrika çıkışlı lpg li fb7 ye sahibim konu biraz hort olacak ama benim lpg tankı da maksimum 27 litre alıyor mümkün değil geçmiyor, shell e gidip gelmekten yoruldum. Maksimum 270 km yol yapıyorum 27 litre lpg ile bunun çözümü şamandıra ayarı mıdır ?

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Fabrika çıkışlı lpg tankları 44 litre gittim baktım yanlış mı biliyorum diye yanlışlık yok tank üzerinde 44 litre yazıyor ama benim depo 27 litreden fazla kesinlikle almıyor benim lpg de sıkıntı var kesin

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri