• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!
  • Foruma eklenen yeni özelliklere linken ulaşabilirsiniz TIKLAYIN!

LPG hangi firma dan alınmalı.

Aracınız
Lpg ve benzini yıllardır shell'den aynı istasyon hatta aynı pompadan alırım gayet memnunum özellikle nitro benzin arabaya sanki 2-3 hp ekliyor :) Şu an aygaz nasıldır bilmiyorum düzelttikleri söyleniyor ama bir kaç yıl önce arkadaşım aygaz almıştı araba arıza ışığı yakıp teklemişti zorla yarıya kadar bitirip shell'den doldurunca kendine gelmişti arabası daha farklı olarak akraba hep opetten alırdı dizel yakıtı passat'ın enjektörleri bozuldu servis kötü yakıttan dedi istasyonla bir sürü dava oldu felan o yüzden opet ve aygaz hiç denemedim denemem de şahsen. Ayrıca bu ay pek dur kalk trafiğe girmedim ve genelde sakin kullandım trafik lambaları haricinde çok fazla dur kalk trafik olmadı lpg 422 km'de bitti benzine attı şaşırdım uzun yol performansı gibi oldu yakıt tüketimi. Normalde şehir içinde 370 km civarı gidebiliyordum. Bu arada lpg tankı 36 litre alıyor.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.