Civic FC5 LPG Tercihiniz Hangisi?

Ad Soyad
Hakan Şanlı
Aracınız
Civic FC5 2018
Ahmet hocam ben senelerdir Shell kullanıyorum çok memnunum ama şu aralar opete geçtim sanki şuan kullandığım fc5 i etkiliyor shellin yakıtı.

Honda madness

Shellin etkisini olumlu anlamda mı olumsuz anlamda mı belirttiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Shellin etkisini olumlu anlamda mı olumsuz anlamda mı belirttiniz?

Olumsuz anlamda belirttim, şoyle diyeyim daha açık, bende stop etme ve silkeleme yapıyordu ne yaptıysam çözülmedi. Opete geçince bu sorun ortadan kalktı.
Ama Shell için kötü demiyorum senelerce kullandım menzili vs çok iyi, ama ne hikmetse bu aracda bana yaramadı diyebilirim.

Honda madness

Ad Soyad
Mehmet osman ünlücömert
Aracınız
Civic FC5 2019
Bende aracı aldıktan sonra özellikle lpg araştırması yaptım. Aygaz filtrede yağlandırma yapıyormuş. Shell önerdiler. PO gazda menzili daha çok diye söyleniyor. Bu hafta uzun yolda shell menzil deneyeceğim. Sonra da PO gaz deneyeceğim. Menzili denerken performansa da dikkat edeceğim.
Deneyenlerde varsa önerilerini bekliyorum.

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
1.5 yıldır merterdeki classpetten alıyorum istanbul içi ort 10-11 litre yakıyor lpg ben memnunum. Piyasanın ortalama 2 lira altında satıyorlar lpgyi. İstanbul avrupada olanların bilgisine :)

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba. 2018 eco elegance aracımda Shell ile Opet(Aygaz) LPG arasında kaldım. Açıkçası Shell favorimdi ama 2 gün önce yaptığım Sinop seyahatimde Shell istasyonu bulamadığımdan ilk kez Opet-Aygaz aldım ve gerek çekiş gerek tüketim anlamında shellden daha iyi sonuç aldım. Bu konuda titiz olan arkadaşların fikirlerini öğrenmek isterim.

Opet/Aygaz kullanıyorum....10 yıldır...Memnunum..

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Opet/Aygaz kullanıyorum....10 yıldır...Memnunum..

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen Hocam bende prins silverline kit ile 6-7 yıldır aygaz kullanıyorum. Hem opet hemde direk aygaz yeri varsa ve neresi uygunsa oradan alıyorum. Sıfır sorun.

SM-A235F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri