LPG'de Gelen Ses...

[MENTION=6627]ismail35[/MENTION] sizin bu sorun çözülmedi mi? regülatör ve enjektör altına kauçuk takoz yerleştirmişti yanlış hatırlamıyorsam brc izmir karabağlar bayisinde...

BRC çözümü resmiyete döküp bayilere gerekli bilgiyi ve yetkiyi de gönderdikten sonra umarım bizimkide çözülecek. Garantiye kıyıp da dışarda yaptırmayı göze alamadım.

Dün Brc ye tekrar mail attım. Bir iki hafta içinde çözüm bulunur demişlerdi. Bakalım ne çıkacak?

Bu brc den ses cıkmayacak galiba bizde bu itici sesi baya bir süre cekecez galiba sırf bu ses yüzenden 1.5 aylık arabamı satmayı düşünüyorum bnde bundan önce ctroen c4 vardı oda lpg liydi ama motordan zerre ses vede ugltu gelmiyordu yazıklar olsun sana hondatr.

Cuma günü mail attım hala geri donus yapmadılar. Ben de gittikçe sinir olmaya başlıyorum bu duruma ve ilgisizliklerine. Gelen seste iyice rahatsız etmeye başladı beni. Araca bindiğimde sanki acayip uğultu geliyormuş gibi hissetmeye başladım.

arkadaşlar dün bende izmir karabağlar brc bölge bayisine gittim ve orda enjektörler ile regülatör altına kauçuk takozlar yerleştirildi sorun çözüldü. brc bayilerinden enjektör ve regülatör altına bu kauçuk takozları yerleştirmelerini talep edin ses falan kalmıyor...

Bende şimdi brc ile görüştüm. Bana "enjektörün broket takımına izalasyon yapılıp , regülatör bağlantı kısmına lastik takoz takılacak dedi. Siz bulunduğunuz yerdeki servise gidin onlar yardımcı olacaklar "dedi. Sanırım servisleri bilgilendirmişler.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende şimdi brc ile görüştüm. Bana "enjektörün broket takımına izalasyon yapılıp , regülatör bağlantı kısmına lastik takoz takılacak dedi. Siz bulunduğunuz yerdeki servise gidin onlar yardımcı olacaklar "dedi. Sanırım servisleri bilgilendirmişler.

cevabınız için teşekkür ederim,
Ankarada honda-bora aynı zamanda yetkili BRC bayisi olarak görünüyo umarım bu seferde bizlik bişey yok demezler

Honda servisine mi yoksa brc sevisine mi gideceğiz ekstra ücret ödeyecekmiyiz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri