MAN FİLTER vs BOSH vs ORJİNAL FİLTRE vs FİLTRON

Aracınız
Civic ES7 2003
Ben de bakımlarda yağ filtresini mann, hava filtresini filtron marka kullanıyorum.Orijinali dışında kullanılabilecek en iyi filtreler bence bunlar.Bu arada sadece mann ve filtron satan yeni bir satıcıya denk geldim.Fiyatları çok uygun arkadaşlar bir bakın

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben de netten araştırın bu siteyi buldum. Hava yağ ve polen filtrelerini Mann olarak siparis ettim dün itibariyle. Size gelen ürünler nasıl orjinal mi sıkıntı var mı

Aracınız
Ben de netten araştırın bu siteyi buldum. Hava yağ ve polen filtrelerini Mann olarak siparis ettim dün itibariyle. Size gelen ürünler nasıl orjinal mi sıkıntı var mı

Bana gelen ürünler daha önce başka yerlerden aldığımla aynı gibi geldi.Birkaç gün önce yağ bakımını yaptırdım, bir sorun yok.Hatta kutudan çıkan eski filtre mann dı, yenisi filtron. Her ikisinin de Plastik kalitesine contasına ve kağıdına baktım hemen hemen aynı.Filtronun da kağıdı yağlı.Ve zaten filtron, mann bünyesine katılmış kutuda mann- hummel yazıyor.

Aracınız
Bende buradan almayı düşünüyorum daha evvel filtre marketinden alışveriş yapan var mı?
Ben de bakımlarda yağ filtresini mann, hava filtresini filtron marka kullanıyorum.Orijinali dışında kullanılabilecek en iyi filtreler bence bunlar.Bu arada sadece mann ve filtron satan yeni bir satıcıya denk geldim.Fiyatları çok uygun arkadaşlar bir bakın

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracınız
1.2 tsi polo'mun yağ değişimini yaptım.

Özellikle mann hava filtresi için bilgi amaçlı yazıyorum.

Aracım için olan orjinal filtre mann. Ve bu ürünün toptancı çıkış fiyatı 76 liraydı. Kısaca, perakende satış fiyatı en az 100 lira olur.

Aldığınız ürünlerin güvenilirliklerini bu fiyata göre değerlendirebilirsiniz.

76 lira olan toptancı fiyatını Aksaray sanayisinde sarf malzeme satan bir abimizin sipariş ekranından gördüm.

Aslında ben yetkili servis yanlısıyım ama malum hastalık günlerinden dolayı servise gitme imkanım olmadı.

VW yetkili servisi yağ bakımı + buji değişimi için 1400 lira fiyat verdi bilginize.

Aracınız
Civic ES7 2003
Bu gün filtreler geldi. Filtre Marketim den aldım.Yağ filtresi Alman, Polen filtresi Çek Cumhuriyeti, Hava filtresi Kore malı. Kaliteli duruyor. Yağ filtresini daha evvelde kullandım. Gayet iyiydi. Bakalım diğer filtreler nasıl olacak.
Ekli dosyayı görüntüle 258489Ekli dosyayı görüntüle 258490Ekli dosyayı görüntüle 258491Ekli dosyayı görüntüle 258492Ekli dosyayı görüntüle 258493Ekli dosyayı görüntüle 258494

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hayirli olsun hocam ben de aldım kalite ve hizmetten gayet memnun kaldım. Güle güle kullanın.

Aracınız
Civic ES7 2003

Aracım için olan orjinal filtre mann. Ve bu ürünün toptancı çıkış fiyatı 76 liraydı. Kısaca, perakende satış fiyatı en az 100 lira olur.

76 lira olan toptancı fiyatını Aksaray sanayisinde sarf malzeme satan bir abimizin sipariş ekranından gördüm.

Aslında ben yetkili servis yanlısıyım ama malum hastalık günlerinden dolayı servise gitme imkanım olmadı.

VW yetkili servisi yağ bakımı + buji değişimi için 1400 lira fiyat verdi bilginize.
Ben şöyle karşılaştırıp aldım

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Hocam dediğiniz doğru ama zaten 60-70 lira altında Mann Filtrenin Honda hava filtresini görmedim :)
n11-gittigidiyor platformlarında biz alıcıların bilmediği otomotiv ürünlerinde %15-20 arası aracı komisyonu kesiliyor.
Bu filtremarketim sitesinin 25 liraya sattığı ürün n11de 30 lira olması lazım ve araştırdığımda 30 lira civarında olduğunu gördüm.
Birde önümüzdeki 1-2 yıl aracını değiştirme niyeti olmayanların 2 bakımlık parçaları almasını tavsiye ederim, şu anda satışlar çok düşük ilerlediği için stoklardan gidiyor ama yeni ürünler bu fiyatlara gelmeyecektir. Ben bakım parçalarında %20 civarında ek bir artış olacağını düşünüyorum.

Geri