Civic FC5 Mavi Direksiyon kılıfı

Ürünün içeriğini paylaşıyorum
Kılıftaki dikişler kırmızı gelecek diye çok korkuyordum ama kılıftaki dikişler siyahmış hata yapılmamış çok mutluyum ama dikişlerde mavi olsaydı daha çok güzel görünürdü
Mavi istememmin sebebi
Ayak içi aydınlatma eşik aydınlatma kapı içleri aydınlatmaları konsol aydınlatması mavi olduğundan
Mavi ip tercih ettim
IMG_9018.JPG

2020_CIVICC_FC5

Aracınız
Civic FC5 2017
Ürünün içeriğini paylaşıyorum
Kılıftaki dikişler kırmızı gelecek diye çok korkuyordum ama kılıftaki dikişler siyahmış hata yapılmamış çok mutluyum ama dikişlerde mavi olsaydı daha çok güzel görünürdü
Mavi istememmin sebebi
Ayak içi aydınlatma eşik aydınlatma kapı içleri aydınlatmaları konsol aydınlatması mavi olduğundan
Mavi ip tercih ettim
Ekli dosyayı görüntüle 258392

2020_CIVICC_FC5
Hadi bakalım kolay gelsin

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kılıf çok güzel tam oturdu ama ben ragle ile direksiyon kılıfını direksiyon içine sokamadım video paylaşamıyorum

2020_CIVICC_FC5

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende almıştım direksiyona özel kılıf on tarafları yerleştirdim ama arka tarafı bir turlu içerisine yerlestiremedim direksiyonun arka tarafının fotolarini çekip atabilirse arkadaşlar bir daha deneyecegim olmazsa yapacak birşey yok verdiğimiz para çöp olacak

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam yaparsınız ya inanın hıııc anlamam bu işlerden yapacak kimse bulamayınca oturdum 2 saatte bitti..kullanmadığımız bir kredi kartı daha güzel iş görüyor..arka kısmı içeri sokmak biraz zorluyor insanı ama hallediliyo

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri