Mecbur bırakarak Satılan Aksesuarlar Hakkında

Aracınız
Civic FC5 2021
Bu ülkede kanun hukuk adaletle bir şeyler yapmak isteyip,istediğinizi alacağınızı düşünmeniz çok iyimser.Söylediklerinize katılıyorum böyle bişey yapmak tüketici için hoş görünmüyor ....................

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kusura bakmayın. Yanlış ta anlamayın ama hiçbirinizin bir mahkeme tecrübesi yok ve tecrübe etmediğiniz şey hakkında yorum yapıyorsunuz. Bu yüzden adalet sistemi işlemiyor. Dediğim gibi bu baklama börek değil araba. Yani aynı alternatifi bulmak kolay değil. Birşeyi zorla yapmıyor olmak da onu suç olmaktan çıkarmaz. Tercih meselesi. Demekki siz almadınız. Benim maksadım alıp mağdur olan arkadaşlarla bir araya gelmek.

Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba, araç olmadığı söyleniyordu ağustos ayında mı aldınız? Yeni aldıysanız fiyatını paylaşabilir misiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Temmuz ayında aldım. Ben aldığımda aksesuarlar dahil (hepsi plastik birkaç aksam bagaj havuzu cam filmi, seramik kaplama diye havalı bir isim verdikleri aslında basit ve ucuz bir işlem) 318000 e veriyorlardı.

Aracınız
Civic FC5 2021
Konuyu açan

Selamlar öncelikle tercih meselesi sonuçta Türkiyede bir bayi bunu yapmıyor bütün bayiler yapıyor. Boş aksesuarsız arabaya binmek istiyorsanız daha farklı markalara yönelmenizi öneririm. Bu şekilde arkası aranmayacak boş davalarla meşgul olmanız sizin zararınıza olacaktır. Teşekkürler

Ne demek. Asıl ben teşekkür ederim. Siz almak isterseniz eğer dediğiniz yolları takip edin. Neredeyse yazan herkes bayileri savunuyor gibime geldi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Saydınmı? Kaç kişi gitti? Kaçı kaybetti. Sanki %90 doksanının avukatlığını yapıp kaybetmiş gibi konuşuyorsun be kardeşim.
Neyse boşver takılma...

Hocam konu bu değil ki burda bayiyi savunan kimse de yok biz zaten sizi haklı buluyoruz bayilerin yapması gereken şey aracı oraya boş koymak yapılabilecek aksesuarları da oraya yazmak isteyen istediğini taksın isteyen boş alsın diye ama yaptıkları araca takıyolar hepsini başkada yok diyip öyle satmaya çalışıyorlar bunda hepimiz hemfikiriz zaten ki bende aynı durumu yaşadım bizim anlatmaya çalıştığımız şey bayiler bunu yapıyor ya siz dava açtığınızda hakimede cevapları evrakları her şeyi kendilerini haklı çıkarmak için hazır olacaktır zaten bahanelerinden birinide yazdım yani yukarıya ben pandemi döneminde aldım araç tek tük vardı bayide de bana dedikleri şey de bu araç satış iptali oldu alan adam da aksesuarları ekletti faturası kesildiği içinde böyle satmak zorundayız dendi bana o zaman bu cevabı verdiler şuan da farklı bi senaryo yazacaklardır illa ki kanıtlarıyla birlikte bu yüzden davadan bir sonuç çıkacağını düşünmüyor bu kadar insan zaten ülkede ne adaletsizlikler gözardı ediliyor bu mu edilmeyecek buna gelene kadar birsürü şey var daha

35 ARS 909

Aracınız
Civic FC5 2020
Aralık 2020 de sıfır araç araştırması yaparken Elazığ 30bin lira aksesuar parası istedi?
Diyarbakır 6bin lira isteyince oradan aldım. Kapı eşik lambaları bir ay sonra bozuldu, difüzörün parçaları elle sökülebiliyor, köpek balığı anten ve spoiler o kadar adi plastikten yapılmışki, milyoncudan 5 liraya almışsın gibi duruyor, spoiler kötü yapıştırıldığından dolayı yarısı havada duruyor...

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Bir kaç ay önce izmir çamkırana fiyat almak için gitmiştik oradaki aksesuarlar daha mantıklıydı, adamlar kol dayama arkasına havalandırma otomatik bagaj gibi ekstralar eklemişler. Yinede bütün aksesuar dayatmalarına karşıyım. Aksesuar olarak arka stop filan takarlarsa orijinallerini mutlaka isteyin.

Geri