Civic FD6 Modifiye > Ön led aydınlatması hakkında...

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Selamlar. Hocam tasarım olarak güzel bir tasarımı var. Düşünce olarak da güzel. Bu anlatılan gündüz farıyken beyaz, sinyal verildiğinde turuncu rengi aktifleştiren modüller var. Far tasarımcılarının farın içini açmadan, dıştan entegre edebildiği bir sistem. Aliexpress'te olması lazım. Eğer o modülü alıp, şekillendirebilirseniz bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Kayar sinyal de mevcut onda. O modülü alıp şekillendirmeye çalıştığınızı varsayalım, akış yönü sadece büyük beyaz pleksiden değil, tüm hepsini kapsayabilir. Sağ alttan sol üstteki göze doğru. Yani karşıdan baktığınızda atıyorum tamponun solunda, sağa sinyal verince en alttan turuncu katmanları yukarıya doğru turuncu akıyor, turuncu akışın bittiği yerde beyaz devreye giriyor gibi.
Dediginiz gercekten süper bir sistem. Yapabilseydim çok daha guzel olabilirdi. Eski sis farlarım uydurma bir şekilde monte edilmişti bunlar simdilik yeterli hocam. :) gerçekten uğraş isteyen şeyler aynısından bende istiyorum deseniz inanın 2.yi yapamam. Bizimki bu halıyı dokuyan kör oldu misali... :ROFLMAO: tamponda birkaç işlem kaldı onlarıda tamamladıktan sonra kırık tamiri ve boyaya vereceğim araç üzerinde fotoğraf çektiğimde paylaşırım.
20191219_010117.jpg

S

Silinen üye 20336

Guest
Dediginiz gercekten süper bir sistem. Yapabilseydim çok daha guzel olabilirdi. Eski sis farlarım uydurma bir şekilde monte edilmişti bunlar simdilik yeterli hocam. :) gerçekten uğraş isteyen şeyler aynısından bende istiyorum deseniz inanın 2.yi yapamam. Bizimki bu halıyı dokuyan kör oldu misali... :ROFLMAO: tamponda birkaç işlem kaldı onlarıda tamamladıktan sonra kırık tamiri ve boyaya vereceğim araç üzerinde fotoğraf çektiğimde paylaşırım.
Ekli dosyayı görüntüle 255981
Çok güzel görünüyorlar @Hakan_1453 hocam. ??
FD6’nın üzerinde görmek de nasip olur bize inşaALLAH. ☺️
Elinize, aklınıza sağlık... Hayırlı geceler.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Çok güzel görünüyorlar @Hakan_1453 hocam. ??
FD6’nın üzerinde görmek de nasip olur bize inşaALLAH. ☺
Elinize, aklınıza sağlık... Hayırlı geceler.
Teşekkür ederim hocam. Bulunduğum yer itibariyle burda malzeme temini sıkıntılı. Kısıtlı imkanlarla birşeyler yapmaya çalıştık. Aracın görünümünü gerçek anlamda değiştireceğini düşünüyorum. Sanırsam dünyada tek olması gerek ? iyi geceler...

Aracınız
Civic FD6 2008
Ekli dosyayı görüntüle 255981
Bu kadarını yaptıysan devamını da yaparsın. Bismillah deyip bir işe girdiysen her gün yeni şeyler katarsın kendine. Sen bunu bitirdim,oldu, bitti gözüyle bak. Benim dediğimi de bir araştır. İnstagramda bilmemnegarage,cartgarage, curtgarage sponsorlu ilanlarına denk gelmişsindir. Bazıları bu dediğim şeyi tedarik ediyor.

Tam kafamdakini bulamadım ama aliexpressten bir link atayım sana.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Bu kadarını yaptıysan devamını da yaparsın. Bismillah deyip bir işe girdiysen her gün yeni şeyler katarsın kendine. Sen bunu bitirdim,oldu, bitti gözüyle bak. Benim dediğimi de bir araştır. İnstagramda bilmemnegarage,cartgarage, curtgarage sponsorlu ilanlarına denk gelmişsindir. Bazıları bu dediğim şeyi tedarik ediyor.

Tam kafamdakini bulamadım ama aliexpressten bir link atayım sana.
Aslında bu uygulamayı far içine yapmayı dusunuyorum hocam.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar kırmızı şerit çalışması sonrası ledlerin tampon üzerindeki görünüşüne ait fotoğraflar... kırmızı şeridi plastikten keserek plastik astar attıktan sonra boya ile yaptım :) hazir yapılan modifiyeleri nedense sevemiyorum. El emeği çalışmalar daha çok cezbediyor :)
20191220_222425.jpg20191220_222155.jpg20191220_221813.jpg

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam ellerinize, kollarınıza sağlık enfes olmuş enfes.
41 kere Maşallah diyelim nazar değmesin aracın üstünde de görmek istiyoruz :D

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-????

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam ellerinize, kollarınıza sağlık enfes olmuş enfes.
41 kere Maşallah diyelim nazar değmesin aracın üstünde de görmek istiyoruz :D

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-????
Tesekkur ederim hocam. Aracımı boyaya vereceğim ön tampon, yan marşbiyeller, arka tampon, difuzor, bagaj ve cam ustu ruzgarliklar boyanacak. Ezik gocuk tamiri boyama, pasta cila boya koruma islemleri yapilacak 1 haftayı bulur hocam. Arac uzerinde daha guzel duracagini dusunuyorum. Islemler bittiginde fotograf paylasacagim. :)

Geri