Civic FC5 Navibose Multimedya Sistemi

Aracınız
Civic FC5 2019
Navibos cihaz anlattiginiz kadar kaliteli bir urun degil. Sizin gibi paylasim yapanlarin yorumlarini okuyup fc5 aracim icin navibos marka multi madia aldim. Tam bir husran. Radyo inanilmaz kotu rezalet diyebilirim, ses kalitesi artmadi tam tersi dustu, dokunmatik tuslarda aydinlatma yok, gece ses acma kapama icin arac isigini acip sonra sesi acabiliyorsunuz. Ayrica teyip araca tam uyumlu degil calismayan islevleri var. Sonuc olarak demem o ki, siz bu cihazi bu kadar ovdugunuze gore ithalatciyla bir baglantiniz oldugunu dusunuyorum. Lutfen insanlari yorumlariniz ile yaniltmayiniz. Tavsiyem cok gerekmiyorsa aracin orjinalligiyle oynamayin, sonuc husran olur. Benim gibi.

VTR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benimkinde araç farlarını açınca tuşlarında mavi ışık yanıyor sizinki yanmıyorsa mutlaka arıza vardır. Aldığınız yere gösterin derim.

Aracınız
Civic FC5 2019
HONDA CİVİC FC5 ANDROİD 6.1 NAVİBOSE MULTİMEDYA SİSTEMİ kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz? Şuan fiyatı 1250 tl. Cihaz nasıldır. Almaya değer mi? Problem çıkarıyor mu vs. yorumlarınızı bekliyorum.
Navibos Honda Civic FC5 2016-2019 Android 10 inch multimedya 21.01.2020 tarihinde aracıma multimedya aldım ve 23.01.2020 tarihinde elime geçti. Montajını yaptırdığımda ekranı sol taraftan düzgün sağ taraftan karanlık gösteriyordu. Firmayı aradım ilk defa bu arızayı duyduklarını araştıracaklarını söylediler. Sonra da USB ve navigasyon problemleri çıktı. Bu arızalar hakkında aradığımda açan olmadı. WhatsApp tan mesaj attım ve ısrarla aramama rağmen açan olmadı. 1-2 Saat sonra WhatsApp tan dönüş yaparak '' 50 kez aramışsınız,7/24 hizmet vermiyorum, para aldıkta malzeme yollamadık mı, sabah namazına kalkınca seni arayım da ne yapacaksın gibi kelimeler kullanarak dönüş yapıldı. Bu firmanın yazdıkları aşağıdaki cümlelere; ''Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar. '' ''Tüm ürünlerimiz 2 yıl resmi garantilidir. '' ''Ömür boyu ücretsiz güncelleme ile Son sürüm Navigasyon Yazılımı'' yaptıkları tezat oluşturmaktadır. Ayrıca gelen ürün faturasız ve garanti belgesiz gelmiştir. Arızalar cabası. Benim gibi bu firmaya kimsenin kanmasını istemediğimden umarım yazımı okurlar. Allah'a havale ediyorum...

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba.
Şu konuyu bir hortlatalım :) Navibose FC5 için olan versiyonda Yandex nasıl çalışıyor, kullanan var mı? Ben henüz aracımı almadım ama 2016 model FC5 Elegance versiyonunu alıp ona Navibose taktırsam nasıl olur, telefonu bir kenarda bırakabilir miyim diye düşünüyorum. Yolda en çok Yandex kullanıyorum çünkü.

Navibos Honda Civic FC5 2016-2019 Android 10 inch multimedya 21.01.2020 tarihinde aracıma multimedya aldım ve 23.01.2020 tarihinde elime geçti. Montajını yaptırdığımda ekranı sol taraftan düzgün sağ taraftan karanlık gösteriyordu. Firmayı aradım ilk defa bu arızayı duyduklarını araştıracaklarını söylediler. Sonra da USB ve navigasyon problemleri çıktı. Bu arızalar hakkında aradığımda açan olmadı. WhatsApp tan mesaj attım ve ısrarla aramama rağmen açan olmadı. 1-2 Saat sonra WhatsApp tan dönüş yaparak '' 50 kez aramışsınız,7/24 hizmet vermiyorum, para aldıkta malzeme yollamadık mı, sabah namazına kalkınca seni arayım da ne yapacaksın gibi kelimeler kullanarak dönüş yapıldı. Bu firmanın yazdıkları aşağıdaki cümlelere; ''Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar. '' ''Tüm ürünlerimiz 2 yıl resmi garantilidir. '' ''Ömür boyu ücretsiz güncelleme ile Son sürüm Navigasyon Yazılımı'' yaptıkları tezat oluşturmaktadır. Ayrıca gelen ürün faturasız ve garanti belgesiz gelmiştir. Arızalar cabası. Benim gibi bu firmaya kimsenin kanmasını istemediğimden umarım yazımı okurlar. Allah'a havale ediyorum...

Aracınız
Civic FB7 2015

Keşke faturanızı alsaydınız tüketici hakem heyetine başvururdunuz. Ayıplı malı almak zorundalar sonuçta. Siz yinede bir sorun isterseniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
@NAMASA

Geçmiş olsun. Bildiğiniz üzere elektronik cihazlarda sıkıntı yaşanırsa muhatap bulmak zor oluyor, değişim veya tamir için uğraşmak can sıkıcı ve baş ağrıtıcı bir hal alıyor.

Android multimedya sistemlerin neredeyse hepsi Çin menşeli olduğu için kalite ve servis konusunda değişkenlik gösteriyor. O yüzden çok iyi araştırma yapmak ve sakin karar vermek gerekiyor. Ürünün arkasında güçlü bir distribütör var mı, malının arkasında duruyor mu, uzman servis kadrosu var mı, ürünle ilgili son kullanıcı şikayetleri nelerdir vs. hepsine bakmak lazım.

Ben de başıma gelen olayı anlatayım. 10.1" Android Multimedya ekran aldım. İnternet yoluyla değil, ana dağıtıcı bayi ile yüzyüze görüşüp, elden almayı tercih ettim. Bu sayede cihazı inceleme fırsatım oldu. Enerji verdiler, her fonksiyonunu çalıştırdım, test ettim. Kutu içeriğini bile en ince ayrıntısına kadar kontrol ettim.

Ödemeyi yaptıktan sonra garanti belgesi verdiler. Faturasını sorunca garanti belgesinin yeterli olduğunu söylediler. Zaten biz hep buradayız, bir sorun olursa bize yollayın hallederiz dediler. Ben de tamam o zaman bi saniye bekler misiniz dedim. Telefonu elime aldım, garanti belgesinin üzerinde yazan distribütör firmayı aradım. Seri numarasını söyleyerek, garanti kontrolü yaptırdım. Siz bugün varsınız, yarın yoksunuz dedim. İtimat kontrole mani değildir dedim. Ben telefonla konuşurken, onlar cihazın faturasını kestiler. Tekrar söylememe gerek bile kalmadı.

Benim aldığım ürün Myway Car Navigation Entertainment System, 2gb Ram. Evervox EVR 5255. Distribütör Esse Grup. LG, Necvox gibi farklı markaların distribütörlüğünü de yapıyor. En önemlisi 7/24 aradığım zaman ulaşabildiğim müşteri hizmetleri var.

Sizin aldığınız ürünün ismini internete yazınca Navibose Rem Elektronik çıkıyor. Gördüğüm kadarıyla bunlar normal bir teypçi. Çin'den mal getirip satarak, ticaret yapmaya çalışan ufak tefek işletmeler gibi. Allah yardımcınız olsun. İnşallah en kısa sürede probleminizi çözersiniz.

İyi geceler.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar , uzun zamandır keyifle takip ettigim iyi yada kötü yorumların olduğu bu platformda sizlerle birlikte dönem dönem aranızda olup takipte bulundum . Aynı zamanda bir kaç ay da olsa 2019 Civic araç kullanıcısıydım burada az yada çok bilmediğimiz yeni bilgiler edindik ...

yorumlamalarınızı okuduğumda markayı kullanan bir kaç arkadaşın izlenimlerini gördüm, bu marka alt ve üst segment olarak iki farklı ürünle piyasada satışı yapılıyor , daha önceki arkadaşların deyimiyle 6.1 olan sol tarafında Mavi ışıkları yanan ürün ozamanlar (2016-2017)piyasaya 1200-1300 TL üzerinden satışı yapılmıştı ,suan bu ürün satılacak olsa 1900-2000 TL den asagida olmaz , bu modelin 4 GB RAM 64 GB hafızalı olan versiyonuda geldi ... tabi ozamanlar 1GB olarak satışı yapılıyordu , suan ki dolar kuruna baktığımız zaman aynı fiyatlara gene 1 -2 GB ramli cihaz alabiliyorsunuz ama alt segment veya orta segment alabiliyorsunuz ... fiyatına göre güzel stabil çalışıyor radio çekimi tabiki düşüyor , alacak olan arkadaşlara basında olabilecek durumları söylüyoruz ...

bunlar ürünlerle alakalı olarak verilmiş kısa bilgiler.

Gelelim @NAMASA adındaki kullanıcı Ekrem Mahmutoğluna

Kendisine verilen ürün 2 GB RAM 16 GB hafızalı orta segmentli bir ürün Bu ürün yaklaşık olarak ekim ayından beri satışı yapılıyor , ürünlerin satılmadan öncesinde oluşabilecek radio çekimi , hızı , navigasyon sistemi hakkında zaten detaylı bilgilendirme yapılıyor , kimse bu konu hakkında aaa böyleyken böyle oldu gibi bir şey söyleyemez,çok kaliteli daha stabil daha hızlı radio güzel ceksin, ses çıkışları ve kalitesi daha üstün performansta olsun derseniz zaten 2. Seçenek olarak 4 GB RAM bu ısın suan ki pazara bakıldığında son noktası oluyor ... Ekrem Mahmutoğluna bunları tek tek anlattıktan sonra Hatta kendisine video ve resim gönderildikten sonra , kendisi 2 GB olanı istedi ödemesini gönderdiği andan itibaren bir gün bile aksamadan kargoya teslim edilmek üzere yola çıktı ... cihazı aldı kutusundan çıkarttı beklediği sekilde bir problemi olmadan aracına takti , aracına takarken 3-4 defa arayarak bizden Bilgi istedi bizde her aradığında telefonlarını yanıtladık montaj aşamasında destek verdik , bir kaç takıldığı noktalar oldu sorunlarınız varsa araştırıp sorunlarinlarinizi çözebiliriz Diyerek yardımcı olduk , ( peki ya çözülmezse dediğinde ise Cihazi geri alırız sorun olmaz dendi teşekkür ederek kapattı , işimiz bu zaten çalışma saatleri içerisinde (8:30-19:00) her türlü desteği ve hizmeti sağlamak zorundayız , saat 19:00 olduğunda otomatik olarak firmamız kapanışa geçer, gelen aramalar veya Mesajlar ertesi gün yanıtlanır ...(“zaten sitemizdede çalışma saatlerimiz yazıyor “) bu saatler dışında akşam 8-9 saatlerinde arayarak ulaşamaması normal

Kendisi saat 20:00- 21:00 sularında 8-10 defa arayarak ki arama kayıtları var bizlere ulaşamayınca ağzına gelen herseyi söyleyerek icinde kurmaya başlamış , o an telefon yanımda değildi yoğun bakımda olan aile dostumuzun ziyaretindeydim , telefon yanımda olsa dahi açacak pozisyonda da değildim ... şimdi onun gözünden bakıyorum sanıyorum ki kendisi dolandirildim madur oldum diye düşünüyor herhalde , eğer böyle bir şey olsaydı kendisi ödemesini yaptığı anda o an iletişim kesilir daha telefonlarına bakılıp destek verilmezdi ... Çalışma saatleri içersinde tüm aramaları yanıtlandı...

2-3 aramadan sonra mesaj atılır daha sonra beklenilir ön yargı İle feryat Figen etrafa atıp tutmaya çalışmalar zaten kul hakkına giriyor ... akşam ulaşamayınca ertesi gün çalışma saatleri içersinde aransa zaten ne sorunu varsa giderilir , ayrıca “”Çinden ürün getirip mal satmaya çalışan ufak tefek firma “” diye adlandırdığınız firma, piyasada duyduğunuz diğer bir kaç markanında ürünlerini tedarik edip , ayriyetten kendi bunyesinde 2-3 ay araliginda en az 1000-1500 ürün getiriyor , bu zamana kadar kimseyi madur durumda bırakmadık , 1992 den beri firmamız faaliyet göstermektedir , ben bunu tartışma amacı ile yazmıyorum olabilir herkes istediği gibi düşünebilir , 100 TL -1500 TL veya fiyat ne olursa olsun Tenezzül edecek ufak çaplı firma değiliz , ben bu hizmet karşısında yapılan yorumları görünce şok oldum ortada ilgilenmemezlik veya telefonlara bakilmamazlik yapılmadı hak etmediğimiz bir durumu insanlara yalan yanlış aktarılması ben kendisinin karakterine ve kişiliğine yakıştıramadım Nasıl bizi Allah’a havale ediyorsa bizde aynı şekilde havale ettik... kendisi çalışma saatlerimizin dışında akşam saat 8-9 sularında arayıp 10-11 gibi mesaj atabiliyorsa , bizde çalışma saatlerimizin dışında sabah 6-7 gibi arayacağımızı ne sorun varsa halledebilecegimizi söyledik , basit bir konuyu , karşısında muhattabı varken yokmus gibi davranarak aslında ne duruma taşıdığını kendisinin görmesini istedim.Firmamızdaki çalışmaları incelediğiniz de nasıl çalıştığımızı görebiliyorsunuz...konuyu daha fazla uzatmadan burada bitirmek istiyorum gelecek olan yanıtlara tartışma olmaması açısından cevaplandırmayacağım , hakkınızı helal ediniz burada sizlerinde vaktinizi aldım.

Keyifli hayırlı günler dilerim ...

Ram elektronik ten Navibose multimedya aldım.elden tercih ettim.tüm testlerini yanlarinda yaptım.bi sıkıntı çıkmadı.acikcasi cok memnunum.ses ve görüntü iyi.tatmin ediyor.zaten çocuk çizgi film izlesin diye aldım.
Ayrica Agama car launcher yükledim, havalı bi görüntü oldu.
Yine yandex nav.yukledim ve kullanıyorum, çevrimdışı çevrimiçi her türlü sıkıntısız yönlendiriyor.hatta güncel hız kameralarını bile ikaz ediyor.. 20191205_123115.jpegIMG_20200131_020702.jpeg

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri