Civic FC5 Navibose Multimedya Sistemi

Aracınız
Civic FC5 2016
Spotify da lazım onun yanında...

Yandex+Spotify, tadından yenmeyen ikili..

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar Yeni aldığım aracıma taktırdığım Multimedya Hakkında size bilgi vermek istedim , aracımı 09 Kasımda Teslim aldım uzun zamandır arabayı almaya karar vermeye başladığımdan beri içerisindeki TEYİP sistemini beğenmediğim için daha gelişmiş daha kaliteli bir ürün taktırmak istedim bunun için araştırmalar yaptım , Bu konuda bir çok mağzayı ziyaret ederek ürünleri mağzada test etme imkanı buldum ,CİVİC için 3-4 marka seçenek var ve bunların Hepsi iç yapısının aynı olduğunu sadece Biri A Marka Biri B marka diye piyasaya getirip satışını yaptıklarını Basit Çin Ürünlerinden olduğunu gördüm , Menüleri iç yapıları herşeyi aynı , ürünleri incelediğimde ekran kalitesinin dokunmatik hassasiyetinin iyi olmadığını fark ettim , araştırmalarımı bitirdim taktırmaktan vaz geçtim... Aracımı teslim aldıktan bir kaç gün sonra tekrar internette gezinirken NaviBose markasını gördüm ürün farklıya benziyordu , Firmayı arayıp ürünü mağzanızda inleyebilirmiyim taktırmadan önce diye sordum , tabi gelip inceleyebilirsiniz dediler ... Ürünü test etmeye başladığımda Firma sahibi aynı zamanda ürünü tanıtmaya başladı ve gerçekten Diğer ürünler arasında en iyi ürün Diyebilirim , onca araştırma incelemeden sonra bu şekilde bi ürünü daha önce fark edememem ilginç olmuştu, Ürünün Dokunmatik hassasiyeti , Ürünün çözünürlüğü , Ürünün ses çıkışları piyasa ürünlerine göre kat kat üstün bi cihazdı... Ürünü aracıma taktırmadan önce Firma sahibi ile biraz konuştuk, Ürünleri Malesidan getirdiğini civic araç için özel olarak tasarlandığını söyledi... Ürün takıldıktan sonra aracımdada test ettim araçta herhangibi kesme , delme gibi bi işlem olmadan orjinal kabloları ile bağlantılarını yaptılar , Cİhaz aracın kapı sensörlerine kadar ekranda gösteriyor Direksion kumandası orjinal şekilde işlevini görüyor ve benim için en önemlisi ses kalitesinin ciddi anlamda değişmiş olması oldu... uzun zamandır kullanıyorum cihaz hem hız bakımından hem işlev bakımından çok üstün bi cihaz Multimedya Düşünceniz var ise gidip rahatlık ile test edip ürünü inceleyebilirsiniz. Firma Hem İthalatçı Piyasaya getiren Distribitör Hemde Teknik servisi ile hizmet Veren Firma

BURADA CİHAZIN SON TAKILDIĞI HALİNİN RESİMLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ KLİMA BİLGİLERİNE KADAR DESTEKLİYOR

Ekli dosyayı görüntüle 213062
Ekli dosyayı görüntüle 213063
Ekli dosyayı görüntüle 213064
Hocam selam, 10 inc teyp klimanin on tarafini kapatiyormu. Ust kisim sanki cok yukarda klimanin onune geliyormus gibi duruyor.

VTR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
arkadaşlar merhaba bu knonularda pek bi bilgim yok affınıza sığınıyorum. yardımcı olabilceklere şimdiden teşekkür ederim. 2012 honda civic kullanıcısıyım normal teybinin yerine ekran lı birşey almak istiyorum amacım spotifydan müzik dinlemek ses kalitesi iyi olsun gelen telefonlara cevap verebileyim. bana yardımcı olur musunuz? ne almalıyım?

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar 2015 model honda civic aracım var. Multimedya taktırmak istiyorum. Fakat hiçbir bilgim yok biraz araştırma yaptım Nefron 10 inc ve carnoval diye 2 marka arasinda kararsiz kaldim. Birde android 5.1.1 yazıyor. Sürekli güncelleme alır mı?

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 fc5 honda civic navibos marka multi media taktirdim. Hic memnun degilim. Ses kalitesi bariz dustu. Radyo duzgun calismiyor, firmaya soyledigimde, multi medialarin genelinde radyo iyi calismaz diyorlar. Dokunmatik tuslarda aydinlatma yok, gece ses acmak icin arac isigini yakmak zorunda kaliyorsun, tam uyumlu deniyor ama hic bir alakasi yok. Kisacasi hic tavsiye etmiyorum.
Arkadaşlar 2015 model honda civic aracım var. Multimedya taktırmak istiyorum. Fakat hiçbir bilgim yok biraz araştırma yaptım Nefron 10 inc ve carnoval diye 2 marka arasinda kararsiz kaldim. Birde android 5.1.1 yazıyor. Sürekli güncelleme alır mı?

Aracınız
Civic FC5 2018
Navibos cihaz anlattiginiz kadar kaliteli bir urun degil. Sizin gibi paylasim yapanlarin yorumlarini okuyup fc5 aracim icin navibos marka multi madia aldim. Tam bir husran. Radyo inanilmaz kotu rezalet diyebilirim, ses kalitesi artmadi tam tersi dustu, dokunmatik tuslarda aydinlatma yok, gece ses acma kapama icin arac isigini acip sonra sesi acabiliyorsunuz. Ayrica teyip araca tam uyumlu degil calismayan islevleri var. Sonuc olarak demem o ki, siz bu cihazi bu kadar ovdugunuze gore ithalatciyla bir baglantiniz oldugunu dusunuyorum. Lutfen insanlari yorumlariniz ile yaniltmayiniz. Tavsiyem cok gerekmiyorsa aracin orjinalligiyle oynamayin, sonuc husran olur. Benim gibi.
Hocam selam, 10 inc teyp klimanin on tarafini kapatiyormu. Ust kisim sanki cok yukarda klimanin onune geliyormus gibi duruyor.

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018

navibose şeklinde şöyle bir ilan gördüm. reklam yapmak değil amacım. şu an için düşünmüyorum ama bu tesla ekranlar ilk başta 3-4 bin tl arasında idi, şu anda 2100tl diyor bu ilanda.

ayrıca bilen arkadaşlar çıkar belki. bizim bu executive modeldeki multimedya sisteminde şarkıları usb bellekten açıyoruz diyelimki. şarkı listesi var evet, klasör olarak ta gözüküyor evet, ama herhangi bir şarkıyı ben ileriye yada geriye sarma olayını bir türlü bulamadım. mesela bazı şarkılarda diyelimki şarkının 2. dakikasına ilerlemek istiyorum ama bunu yapamıyorum. eski honda civic aracımda [>>] şekinde bir tuş vardı teyp kısmında ve ileriye sarıyordu uzun bastığımda. bunda bir türlü bulamadım. arada lazım oluyor ama bence bu işlevi gören bir tuş yok.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben yaklaşık 3 aydır Navibos kullanıyorum. 1. sınıf bir cihaz değil kabul ediyorum ama aracın orjinal ünitesinden de çok daha kullanışlı. Aracımı mart ayında sıfır km aldım ve mevcut navi 2. gün çalışmamaya başladı. Servise götürdüm orada tamir edemediler. Söküp gebze fabrikaya yollicaz dediler. Bende sökünce göğüs boş kalacak bu şekilde mi aracı kullanacağım dedim, evet dediler. En az 2 hafta öle gezecekmişim. Bana bu durum çok saçma geldi ve birazda sinirlendiğim için gittim navibos taktırdım direkt. Siz sesinden falan nasıl memnun olmadınız bilmiyorum ama benimki orjinalden çok daha iyi ses veriyor. Dezavantajları ise rds desteği yok, radyo kanalı adı, usb ya da bluetooth müzikte parça adı süresi falan göstermio bu hoş değil. Ayrıca zaman zaman saat ve tarih bilgisi sapıtıyor. Üstüne google maps kurdum, çevrimdışı harita yükledim ve navisi muhteşem oldu. Orjinal naviside var ama bence googlemaps kadar asla olamaz.

Geri