Nazara geldik bizde

HknFC7

0
Arkadaşlar bugün park halindeyken transit geldi sol aynama vurdu ve kırdı. Tutanak falan işlemleri yaptım yarın Honda efe ye gidip yaptırıcam ama bu durumda benim plakama hasar işleyecekmi işlede de tahmini hasar bilebilen varmı acaba.IMG_1886.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@HknFC7 Geçmiş olsun, evet sizin plakanıza da hasar işlenecek.

Aracınız
Civic FB7 2014
çok geçmiş olsun.size bişey olmasın. yazın buna benzer bir kaza da ben yaşadım (araç fb7) sol ayna. iki parça halinde fiyatlandırılıyor. ana mekanizma ve kapaklar ve kapakların boyası. toplamda 2250 civarında tutmustu. sigorta ile yapılırsa tramerde gözükür.yok ben elden serviste yaptırayım derseniz de servis kayıtlarında gözükür.tekrardan geçmiş olsun.

hp1453

0
Bora yada efeye gidiyorsun elindeki tutanakla tabi karsi taraf tum sucu kabullendigine dair imza atmis olacak. Ruhsat fotokopilerini veriyorsunuz . Sonra aynan degisiyor kaskon varsa sen para odemiyorsun senin kaskon karsi taraftan parasini aliyor. Valla bakmadim ama hasar kaydi gozukuyor olmasi lazim.

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Görünür hocam sende de. Faturasını bulundurun satacağınız zaman gösterirsiniz aynadan dolayı oluşan hasarı kimse dert etmez bence. Benim araçta 10 civarı kayıt var antin kuntin şeylerden hepsi umrumda bile diil. Sanrufun camını sadece 4 bine liraya değişmiş servis düşün işte. Çok da takılma bence bu tür şeylere Allah daha büyüklerinden korusun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri