O paraya PASSAT ALIRIM DİYENLER biz böyle mutluyuz

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Bir arkadaşım 2018 1.4 tsi manuel passata 150 bin tl verdi. donanımı da orta seviyeymiş sanırım, Allah akıl fikir versin ne diyelim.

Passat highline sahibi olan arkadaşım var. 2017 de rapor ile almıştı. Süresi dolsun hemen satıp honda alacağım diyor. Benim aracı beraber teslim aldık. Gezdik dolaştık. Passattan daha çok hoşuna gitti.
Oğlumun öğretmeni de beni dinlemedi aynı gün ben Honda aldım öğretmen passat aldı, o gün bu gündür halen pişman, sabahları bazen çalışmıyor dedi, fena gülesim geliyor...kooskoca wv yaw

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bizim ülkemizde çok iyi bir satış politikası yapan vw bom boş arabalarını çatır çatır satıyor ne yazık ki.

Aracınız
Civic FB7 2012
bizim ülkemizde arabalar, bir sonraki sahipleri için alınır!

ikinci elde değeri düşmeyen araba alınmaya çalışılır.
tamir ettirmek yerine hasarlı gezilir.
hasar anında tramer işletilmemeye çalışılır, cepten ödenir.
kaportaya film çekilir, taş izi yüzünden fiyatı düşmesin
paspaslar halı verildiği halde kaldırılır, muşamba veya kara lastik konur. satışta halılar yerine konur
ördek vakvaklaması hoparlörlerin vereceği ses tahammül edilir. tesisatçının iç kaplamaların tırnaklarına müdahale etmesine ve klas ses sistemi kurulmasına kıyılamaz. sonraki sahibinin aklında şüphe oluşmasın
film çekilir, bir gün söküleceği hesaba katılır. bu sayede sonraki sahibi memnun kalmazsa hasarsız sökebilsin.

sorunsuz japon yerine tok kapı sesine tamah edilir. on yıllar boyunca TSI ve DSG gibi yeni(!) teknolojilerde kobay olmak kabul edilir. halbuki japon o teknoloji sahaya gelene kadar uzun süre kendisi denemiş ve olgunlaştırmıştır.

Aracınız
Civic FC5 2020
bizim ülkemizde arabalar, bir sonraki sahipleri için alınır!

ikinci elde değeri düşmeyen araba alınmaya çalışılır.
tamir ettirmek yerine hasarlı gezilir.
hasar anında tramer işletilmemeye çalışılır, cepten ödenir.
kaportaya film çekilir, taş izi yüzünden fiyatı düşmesin
paspaslar halı verildiği halde kaldırılır, muşamba veya kara lastik konur. satışta halılar yerine konur
ördek vakvaklaması hoparlörlerin vereceği ses tahammül edilir. tesisatçının iç kaplamaların tırnaklarına müdahale etmesine ve klas ses sistemi kurulmasına kıyılamaz. sonraki sahibinin aklında şüphe oluşmasın
film çekilir, bir gün söküleceği hesaba katılır. bu sayede sonraki sahibi memnun kalmazsa hasarsız sökebilsin.

sorunsuz japon yerine tok kapı sesine tamah edilir. on yıllar boyunca TSI ve DSG gibi yeni(!) teknolojilerde kobay olmak kabul edilir. halbuki japon o teknoloji sahaya gelene kadar uzun süre kendisi denemiş ve olgunlaştırmıştır.

güzel bir yazı, malesef ülkemiz insanının üzücü hali...

Geri