Civic FC5 Ön göğsün servis tarafından sökülmesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar aracı aldığımdan beri ( 2019 Eco Exe ) ön göğüsten ara ara zırıltı geliyor. Bunun çözümü ile ilgili aldığımdan beri uğraşıyorum ama bir türlü çözemedik. Serviste çözemiyor. Bende ne yaptıysam çözemedim. YouTube da bu sesin çözümü ile ilgili videolar var ama hepsini denedim yine çözülmedi. Bugün servisle tekrar görüştüm artık isterseniz ön göğsü sökelim bakalım dediler.birkaç gün sürermiş. Sizce göğsü söktürmelimiyim? Yardımlarınızı rica ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
@Selçuk Naci Hocam Efe'deki arkadaş bana orta konsolu söküp bakıcaz abi felan dedi ben gidip bugün burdaki videoları ve yorumlarıda göstericem kendisine bakalım. Göğsü dediğin gibi bende söktürmeyeyim o zaman. Biraz daha uğraşalım bakalım olmadı bende bu gidişle kesin satıcam.

Hocam mutlaka irtibatta kalalım.Eğer Efe çözüm bulursa burada ki serviside o şekilde yönlendirelim inşallah.Ya da ben Ankara’ya gelirim yeter ki çözülsün.Ben tüm videoları gösterdim hatta kendi ustamla farklı şeylerede baktık ama çözemedik bir türlü.Sizde servise çok güvenmeyin.Mutlaka sizin bilginiz dışında hiçbir işlem yapmasınlar sakın.Bir ses yüzünden farklı seslerde ortaya çıkabilir söküp takma işi sıkıntılı çünkü

Ad Soyad
Ahmet
Aracınız
Civic FC5 2018
Tam olarak neresi olduğunu gösterme imkanınız var mı acaba foto yükleyebilir misiniz? Ben torpidoya bastırıyorum ama ses kesilmiyor ama torpidonun aşağı sol tarafına yada şöyle tarif edeyim yolcu koltuğuna oturan birini düşünün sol bacağının yanına denk gelen plastiğe sertçe vurunca ortadan bazen o sese benzer bir ses geliyor.acaba aynı yerden mi bahsediyoruz i?

Merhaba üstad aracımdan gelen ses videoda mevcut

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar aracı aldığımdan beri ( 2019 Eco Exe ) ön göğüsten ara ara zırıltı geliyor. Bunun çözümü ile ilgili aldığımdan beri uğraşıyorum ama bir türlü çözemedik. Serviste çözemiyor. Bende ne yaptıysam çözemedim. YouTube da bu sesin çözümü ile ilgili videolar var ama hepsini denedim yine çözülmedi. Bugün servisle tekrar görüştüm artık isterseniz ön göğsü sökelim bakalım dediler.birkaç gün sürermiş. Sizce göğsü söktürmelimiyim? Yardımlarınızı rica ederim.

Bu konuya bakabilirsin Hocam. Aynı sorunu ben de yaşadım motor demetindeki kabloların birbirini titreştirmesi çıktı sorunu baya aradılar çok zor tespit edildi şuan çözüldü. Servise gidin motor demetindeki kabloları ayırsınlar.5 dk lık işlem.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
@rduzlu Aynı sıkıntı benim araçta da var. Şu an aracım honda efe serviste, ustayla söylediğiniz bilgiyi paylaştım. Umarım çözülür git gel yapmaktan bıktım.

Geri