Civic FC5 Ön göğsün servis tarafından sökülmesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar aracı aldığımdan beri ( 2019 Eco Exe ) ön göğüsten ara ara zırıltı geliyor. Bunun çözümü ile ilgili aldığımdan beri uğraşıyorum ama bir türlü çözemedik. Serviste çözemiyor. Bende ne yaptıysam çözemedim. YouTube da bu sesin çözümü ile ilgili videolar var ama hepsini denedim yine çözülmedi. Bugün servisle tekrar görüştüm artık isterseniz ön göğsü sökelim bakalım dediler.birkaç gün sürermiş. Sizce göğsü söktürmelimiyim? Yardımlarınızı rica ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019

Bu konuya bakabilirsin Hocam. Aynı sorunu ben de yaşadım motor demetindeki kabloların birbirini titreştirmesi çıktı sorunu baya aradılar çok zor tespit edildi şuan çözüldü. Servise gidin motor demetindeki kabloları ayırsınlar.5 dk lık işlem.
hocam aynı sesten mi bahsediyoruz emin değilim.bende titreme yok havalandırma boşluklarından ses geliyor.zırıltı sesi ama sürekli değil. hergün yapıyor kötü yollarda iyice artıyor ses.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@joseph41 gerekli düzenlemeleri yaptım.
@Fc5sever hocam kendi konunuz hariç diğer yazıları konu kirliliği olmaması adına 8 adet aynı mesajı sildim. Forumda benzer problem yaşayan üyelere rastlarsanız özel mesajla fikir alabilirsiniz.
Keyifli forumlar dilerim.

Son düzenleme:
Geri