Civic FC5 Oto yıkamacılar hakkında

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar aracı alırken serviste oto yıkamacılar da yıkatmayın dediler kullandıkları köpük vs seramik kaplamaya zarar veriyormuş bunun hakkında bi bilgisi olan var mı kendi yıkama imkanım pek olmuyor o yüzden yıkamacıya gitmem gerekiyor köpüksüz mü yıkatmalıyım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende öyle olduğunu düşündüğüm için bakımlardan sonra serviste yıkatmadım hiçbir zaman.
Bazıları fırçasız yıkama diyor artık ne kadar güçlü bir köpük sıkıyorlarsa yüzeyi ovalamaya gerek kalmadan kiri pası çözüyor ve bu kadar güçlü bir şampuan bence seramik kaplamaya ve cilaya etki ediyordur.
Zaten siz siz olun fırça değdirmeyin arabaya.
Hep süngerle ve kostik içermeyen şampuanlar ile yıkatın.
En güzeli kendiniz bebe sampuani Dalin ile yıkayın.
Arkadaşlar aracı alırken serviste oto yıkamacılar da yıkatmayın dediler kullandıkları köpük vs seramik kaplamaya zarar veriyormuş bunun hakkında bi bilgisi olan var mı kendi yıkama imkanım pek olmuyor o yüzden yıkamacıya gitmem gerekiyor köpüksüz mü yıkatmalıyım

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Kendinize yıkama şampuanı alın yıkamacıya kendi şampuanım var diyin mecbur onunla yıkayacak. Bazıları kolaya alıştığı için mırın kırın edeceklerdir baktınız ki laf ediyor yıkatmayın başka yerde yıkatın. Bende aracıma pasta cila yaptırmıştım bana Meguiars şampuan önermişti bununla yıkatın demişti.

MEGUIARS Ultimate Wash & Wax Boya Koruyucu Cilalı Oto Şampuanı 184,00 TL yerine 147,00 TL

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Yerli Marka Newmix var arkadaşlar. Ben 3 senedir kullanıyorum bütün ürünlerini muazzam kaliteli ve zararsız bileşenler var. Yeni çıkardıkları GOLD SERİSİ CİLALI ŞAMPUAN var Efsane olmuş. Kullanın kefilim..

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Newmix'in neredeyse butun urunlerini bende kullandim. Bende kefilim.
Yerli Marka Newmix var arkadaşlar. Ben 3 senedir kullanıyorum bütün ürünlerini muazzam kaliteli ve zararsız bileşenler var. Yeni çıkardıkları GOLD SERİSİ CİLALI ŞAMPUAN var Efsane olmuş. Kullanın kefilim..

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020

bu newmix'in cilalı 5 kg lık olan ile MEGUIARS Ultimate Wash & Wax Boya Koruyucu Cilalı Oto Şampuan arasında kaldım hocam. Sizce bu kadar fark vermeye gerek var mıdır ? yoksa newmixde cilalı oldugu için işimi görür mü ?

@kayhanbozkus

Aracınız
Civic FD6 2008
Ben de aracımı bayiden aldığım günden beri yıkamadım.Newmix markalı oto şampuan almak istiyorum ama uzun vadede kullanılır mı? Yıkamada Süngerle kullanmak istiyorum fırçalıyı mı yoksa fırçasız ürünü mü kullanmak gerekiyor? Bikgilendirirseniz sevinirim.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Kesinlikle alın hocam. Gerek yok o kadar fark vermeye. Fazlasıyla sizi memnun edecek Bi ürün
bu newmix'in cilalı 5 kg lık olan ile MEGUIARS Ultimate Wash & Wax Boya Koruyucu Cilalı Oto Şampuan arasında kaldım hocam. Sizce bu kadar fark vermeye gerek var mıdır ? yoksa newmixde cilalı oldugu için işimi görür mü ?

@kayhanbozkus

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Ben de aracımı bayiden aldığım günden beri yıkamadım.Newmix markalı oto şampuan almak istiyorum ama uzun vadede kullanılır mı? Yıkamada Süngerle kullanmak istiyorum fırçalıyı mı yoksa fırçasız ürünü mü kullanmak gerekiyor? Bikgilendirirseniz sevinirim.

Fırçalı alın sünger ile uygulayın

Aracınız
Onun için Meguars gibi yerlerde her yıkamaya 100 lira bayılmak zorunda kalırsınız. Araba bu eskisin cizilsin boyatırım her türlü cıkıyor o para cebimden.

Geri